Po VIII Balu Dyplomacji Wschodniej w Krakowie!

To było coroczne krakowskie ONE MAN SHOW w słusznej sprawie. Z polotem, od serca i w służbie idei – właśnie tak Dawid Łasut poprowadził 8 już edycję Balu Dyplomacji Wschodniej, jaki odbył się w Hotelu City SM&Leśne Spa w minioną sobotę.

 

– Każdy z nas może zostać dyplomatą i wyważonym przedstawicielem swojego środowiska, miasta lub kraju. Bal Dyplomacji Wschodniej to coroczne święto, które z założenia ma łączyć, nie dzielić. Staram się przekazać zebranym Gościom swój wyważony punkt widzenia na temat Wschodu, zarażać energią i pasją do działania oraz skupiać wokół siebie ciekawych ludzi. Do minimum ograniczamy politykowanie. I od lat się to udaje, z czego jestem bardzo dumny – mówi pomysłodawca oraz organizator balu.

Bal ma na celu podkreślenie i krzewienie współpracy między Polską, a np. Rosją czy Ukrainą. Wydarzenie było świetną okazją do wymiany doświadczeń na temat relacji międzynarodowych. Nie zabrakło gości specjalnych, a wśród nich aktorki Magdaleny Górskiej i tancerza Żory Koroliowa. Zabawę taneczną poprowadził zespół Misiasty. Na stołach królowały słowiańskie przysmaki, czekoladowa fontanna, francuskie sery i wyborne wino. Kulinarnym gwoździem programu był pokaźnej wielkości tort inspirowany hohlomą. Wśród Gości wieczoru nie zabrakło Polaków, Ukraińców, Rosjan, Anglików, a nawet… Australijczyków!

Podczas wieczoru odbyła się licytacja charytatywna na rzecz fundacji „Możesz na mnie liczyć” (www.pomoz.pl) propagującej empatię, szacunek i wzajemne zrozumienie. Zebrana kwota 5.500zł zostanie w całości przeznaczona na wydanie książeczki dla dzieci promującej wyżej wymienione wartości.

Ogromne podziękowania dla New Men Style, Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, 3G Dentist Dental Clinic, The Secret Soap Store, winiarni Klimaty Południa, „Zdrowe smaki” catering dietetyczny, pracowni torty z pomysłem, marki kosmetyków KUMAZU, Blueberry Eko Organic Salon oraz biura podróży „Podróże życia” za wsparcie dla projektu.

Kolejny bal już za rok!

fot. Piotr Werner Portrait & Fashion Photography

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności