lederboard

Polskie ePłatności srebrnym partnerem VI Cashless Congress

20 i 21 marca br. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Cashless Congress. W tym roku organizowana jest pod hasłem „W kierunku świata bezgotówkowego – zmieniająca się rola interesariuszy w ekosystemie płatności bezgotówkowych”. Srebrny patronat nad tym wydarzeniem objęły Polskie ePłatności.

 

 

W dniach 20-21 marca w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży płatniczej – Cashless Congress. Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

W ramach kongresu zaplanowano siedem paneli tematycznych, m.in. poświęconych programom wspierającym rozwój polskiego rynku e-płatności i ich wpływowi na cyfryzację społeczeństwa, prawnym wyzwaniom na rynku usług płatniczych w bieżącym roku, a także bodźcom kształtującym płatnicze przyzwyczajenia Polaków. Zaplanowano ponadto warsztaty specjalistyczne, które poprowadzą uznani eksperci branżowi. Poruszane zagadnienia będą dotyczyły m.in. wdrożenia RODO na rynku dostawców usług elektronicznych czy też prawnych konsekwencji niezapewnienia bezpieczeństwa transakcji.

Jednym z partnerów tegorocznej edycji Cashless Congress zostały Polskie ePłatności, które objęły wydarzenie srebrnym patronatem. Polskie ePłatności S.A. to jeden z największych agentów rozliczeniowych w Polsce – jego specjalizacją są innowacyjne i kompleksowe usługi w dziedzinie  płatności elektronicznych.

Podczas kongresu rozdane zostaną eDukaty, czyli nagrody dla wyróżnionych firm oraz ekspertów zasłużonych dla rozwoju rynku płatności elektronicznych w Polsce. Dotychczas wydarzenie odbywało się pod nazwą Międzynarodowy Kongres PłatnościBezgotówkowych.

 

***

O Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A.

Spółka Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności S.A. specjalizuje się w procesowaniu płatności bezgotówkowych i dostarczaniu innowacyjnych usług dla biznesu, zapewniając obsługę transakcji płatniczych dokonywanych za pomocą kart płatniczych oraz realizację innych usług z wykorzystaniem terminali POS.

Szeroki wachlarz usług oferowanych przez Polskie ePłatności obejmuje m.in. rozliczanie transakcji kartowych, cashback, DCC – płatność w walucie karty, doładowania telefonów komórkowych pre-paid oraz obsługę zaawansowanych programów lojalnościowych.

Polskie ePłatności zostały powołane w styczniu 2010 roku przez kadrę zarządzającą firmy OPTeam S.A., która od 25 lat związana była z produkcją oprogramowania systemów kart elektronicznych.

W czerwcu 2017 roku do rodziny PeP dołączyła sieć terminali działająca pod marką NeoTU, obsługiwana wcześniej przez firmę Kolporter. Polskie ePłatności znajdują się w czołówce największych na polskim rynku procesorów płatności kartowych.

www.pep.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności