Pomorski Kongres Kobiet Biznesu już w maju w Sopocie

Już 16 maja w sopockim hotelu Radisson Blu odbędzie się pierwszy Pomorski Kongres Kobiet Biznesu. To wydarzenie, podczas którego poznasz najlepsze praktyki największych liderów branży. Wysłuchasz inspirujących prelekcji, porozmawiasz z gośćmi i poznasz ekspertów z różnych dziedzin.

Część kongresowa to dostęp do wiedzy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas kongresu odbędą się liczne wykłady prowadzone przez biznesowych praktyków, przedstawicieli organizacji pozarządowych  i fundacji! Nasza grupa odbiorców, to przedsiębiorcy posiadający firmę od minimum 3 lat lub osoby pełniące funkcje zarządcze na wysokich stanowiskach, a przede wszystkim osoby świadome wartości własnego biznesu, które chcą je dalej rozwijać. Wiedzą one, że trzeba stale rozwijać swój biznes, aby osiągnąć sukces! Dlatego chętnie korzystają z usług zaufanych i poleconych przez nas ekspertów.

Pomorski Kongres Kobiet Biznesu – Przedsiębiorczyni dzisiaj, liderka rynku jutro!

To wydarzenie skierowane do osób prężnie działających biznesowo, które chcą wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom oraz poszerzyć swoją sieć kontaktów.

Uczestnicy mają możliwość dołączenia tylko po weryfikacji.

Świadczy to o jakości wydarzenia i daje gwarancje, że nie będzie na nim przypadkowych osób. Tylko starannie wyselekcjonowane kontakty biznesowe.

Chcesz wiedzieć więcej?

Patronat medialny: Law Business Quality, Europejski Klub Kobiet Biznesu, Imperium Kobiet

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności