lederboard

Ponad 15 tysięcy gości na Targach Designu


W trakcie Targów Designu MyBaze.com ponad 15 tys. odwiedzających mogło kupić oryginalne prezenty prosto od polskich i zagranicznych projektantów. W ramach Targów zaproszone gwiazdy przygotowały kilkadziesiąt pięknych ozdób choinkowych przekazanych na rzecz Fundacji „Akogo?”.

 

MyBaze_II-70

Świąteczna edycja Targów Designu MyBaze.com w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie zgromadziła ponad 15 tys. gości, wśród nich byli m.in. pani prezydentowa Anna Komorowska oraz osobistości ze świata kultury i rozrywki zaangażowani w projekt „Pracownia Gwiazd” działającej na rzecz podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

 

My baze_639

 

W ramach „Pracowni Gwiazd” niemal 20 zaproszonych gwiazd wcieliło się w rolę projektantów i wykonało oryginalne ozdoby świąteczne. Swoje autorskie bombki, kartki i koszulki przygotowali m.in. Natalia Klimas, Weronika Marczuk, Anna Samusionek, Adam Fidusiewicz, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Kuba Molęda czy Jacek Kawalec. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby Fundacji „Akogo?”. Partnerem akcji była firma Frisco.pl.

 

MyBaze_II-26

 

Drugiego dnia Targów swoje stylizacje z wykorzystaniem mebli i dodatków od wystawców obecnych na Targach przygotowały zaproszone blogerki wnętrzarskie, autorki takich blogów jak ConchitaHome, Wnętrzarka czy Inkpink. Partnerami akcji z blogerami byli Śnieżka i Leitz.

 

MyBaze_II-172

 

W czasie Targów Designu MyBaze.com wystawiło się ponad 200 projektantów oferujących unikatowe meble, dodatki do wnętrz, ozdoby świąteczne, zabawki, ubrania i akcesoria. Oprócz produktów od polskich designerów na Targach można było kupić przedmioty od najlepszych zagranicznych wystawców, m.in. od czeskiego studia ceramiki Tyformy czy młodej ukraińskiej projektantki mody Leny Ivanowej.

 

MyBaze_II-236

Organizatorem Targów jest platforma MyBaze.com oraz „Kreatywność i Pasja”.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności