lederboard

Rozkwitnij na wiosnę z Kliniką Medycyny Estetycznej ESTELL


Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Przyroda budzi się z zimowego snu i zachwyca żywymi, świeżymi kolorami. Wraz z pierwszymi promieniami słońca poprawia się nasz nastrój. Czujemy przypływ sił witalnych i impuls, by zadbać o siebie. Odświeżamy garderobę, stosujemy zdrową dietę, chcemy wyglądać atrakcyjnie. Nic nie poprawi lepiej naszego wyglądu jak promienna cera i zadbane ciało. Dlatego warto skorzystać z zabiegów, które pomogą obudzić nasze naturalne piękno.

 

 

Kobiety mówią otwarcie, że chcą być atrakcyjne, stąd chętnie sięgają po rozmaite sposoby, które pomogą im w poprawie wyglądu. Coraz częściej korzystają z możliwości, jakie oferuje nowoczesna medycyna estetyczna. Ważne, by swoje wybory konsultowały zawsze z lekarzem. Dzięki temu upewnią się, że dany zabieg jest najlepszym z możliwych, a w czasie zabiegu i po nim pozostaną pod opieką doświadczonego specjalisty.

– Wiosną, bardzo często zgłaszają się do nas kobiety, które pragną poczuć się lepiej we własnej skórze, poprawić wygląd twarzy, nawilżyć lub ujędrnić ciało, zanim latem pojawią się na plaży w kostiumie kąpielowym. Naszym zadaniem jest dobrać właściwy zabieg, odpowiadający ich indywidualnym potrzebom. Tylko takie podejście i bezpośredni kontakt z pacjentką pozwalają nam w pełni zadbać o najwyższą jakość wykonania zabiegu, jego efekty i bezpieczeństwo – mówi dr n. med. Krzysztof Jakubowski, dyrektor medyczny Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

Wiosną warto rozważyć zabiegi, które pomogą kobiecie rozkwitnąć, przynosząc natychmiastowych efekt: poprawę kondycji skóry, a dzięki temu większą pewność siebie i przypływ pozytywnej energii.

Rewitalizacja, nawilżenie i ujędrnienie – zabieg Hydrobalans

Dogłębne nawilżenie skóry zapewni zabieg Hydrobalance przy użyciu kwasu hialuronowego Restylane Vital i Restylane Vital Light. Oba te preparaty zawierają stabilizowany kwas hialuronowy w formie krystalicznie czystego żelu. Stymulują skórę do odbudowy istniejących włókien kolagenowych i produkcji nowego kolagenu. Zabiegi przeprowadzane są na zasadzie mezoterapii – polegają na wprowadzeniu preparatów do skóry właściwej za pomocą maleńkich nakłuć na całej powierzchni poddawanej zabiegowi. Hydrobalans to nowoczesna koncepcja rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, zapewniająca znaczny wzrost elastyczności i napięcia skóry, poprawę jej kolorytu i jędrności.

Oczyszczenie, nawilżenie, poprawa elastyczności – SilkPeel

Kuracja SilkPeel polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka metodą mikrodermabrazji diamentowej z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu: skóra jest dogłębnie nawilżona, miękka i elastyczna. W zależności od rodzaju skóry – dostępne są cztery rodzaje substancji SilkPeel: preparat przeciwstarzeniowy, preparat przeciwtrądzikowy, preparat redukujący przebarwienia lub kwas hialuronowy.

 

ESTELL_Diagnostyka

 

Odświeżenie, rozjaśnienie, poprawa napięcia skóry – peeling

Na wiosnę szczególnie ważne jest oczyszczenie, rozświetlenie i poprawa napięcia skóry, stąd podstawowym zabiegiem powinien być dogłębny peeling, dostosowany do indywidualnych potrzeb danej osoby. Wśród różnych preparatów szczególnie polecany jest zabieg PRX-T 33, który pozwala na natychmiastowe odnowienie skóry bez użycia igieł. Jest to jedna z najnowszych metod chemicznej biorewitalizacji skóry, wykonywana na zasadzie peelingu. Do zabiegu używany jest preparat, w skład którego wchodzą: TCA – kwas trójchlorooctowy stymulujący czynniki wzrostu fibroblastów oraz H2O2 – nadtlenek wodoru i kwas kojowy, które działają rozjaśniająco. Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg polecany jest do walki ze starzeniem się skóry, przebarwieniami i trądzikiem. Wspomaga także leczenie rozstępów.

Piękne i nawilżone usta – zabiegi na bazie kwasu hialuronowego

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego pozwalają w szybki i skuteczny sposób wymodelować i nawilżyć usta, dzięki czemu poprawia się ich wygląd. Jednocześnie niwelowane są drobne zmarszczki wokół nich, co daje efekt odmłodzenia całej twarzy. Rezultaty widoczne są natychmiast i mogą utrzymywać się od 6 miesięcy nawet do roku. W zależności od stopnia wrażliwości skóry można go przeprowadzić bez znieczulenia lub zastosować miejscowo kremy znieczulające.

Opisane zabiegi wykonywane są w Klinice Medycyny Estetycznej ESTELL. Każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarska, dzięki czemu zastosowane techniki i preparaty są optymalnie dobrane do indywidualnych potrzeb pacjenta z uwzględnieniem ewentualnych przeciwwskazań.

ESTELL Medycyna Estetyczna, Klinika należąca do Centrum Medycznego ENEL-MED S.A. Bielańska 12; 00-085 Warszawa; tel. 22 431 36 66; info@estell.pl

Więcej informacji o klinice na:

www.estell.pl oraz www.facebook.com/EstellKlinikaMedycynyEstetycznej

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności