lederboard

Towarzystwa biznesowe w Zurychu, Rzymie i Londynie. Rozdanie statuetek Pegazy Biznesu

Już 10 listopada odbędzie się Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, a wieczorem bal Noc Wolności organizowany przez Towarzystwa Biznesowe S.A. W tym roku podczas uroczystej gali po raz pierwszy zostanie wręczona statuetka „Pegazy Biznesu” dla najbardziej perspektywicznych polskich firm. Podczas tego wydarzenia oficjalnie zostanie zaprezentowana lista stolic europejskich, w których swoją działalność rozpoczną już niebawem Towarzystwa Biznesowe – do 21 grup działających w polskich miastach dołączy Zurych, Wilno, Lwów, Rzym oraz Londyn.

 

 

Towarzystwa Biznesowe powstały w 2010 roku. To przystań, miejsce spotkań i biznesowy silnik napędowy dla przedsiębiorców, którzy nie wstydzą się swojej uczciwości i przywiązania do wartości chrześcijańskich.

– Wartości i ideały chrześcijańskie wcielamy w życie w codziennej pracy, biznesie i działalności społecznej, a nasi członkowie robią w grupie naprawdę świetne biznesy – tłumaczy prezes i założyciel Towarzystw Biznesowych, Maciej Gnyszka.

Towarzystwa Biznesowe i Polski Ślad po raz drugi organizują Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego. Wydarzenie to będzie ogólnopolskim spotkaniem firm, które mają świadomość, że kapitał ma narodowość, a idea łącząca konsumentów, ekspertów-badaczy, polityków i polskiego biznesu jest bardzo ważna. Kongres dotyczyć będzie zatem nie tylko spraw istotnych dla samego biznesu, ale ważnych dla całego ekosystemu patriotyzmu ekonomicznego.

Spotkanie dotyczy wyłącznie polskiego biznesu. W przeciwieństwie do innych forów ekonomicznych, po pierwsze, wychodzimy poza sam biznes i myślimy globalnie (polski biznes plus otoczenie). Małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły skorzystać z wiedzy wielkich, polskich koncernów.

Po całodniowym, bardzo napiętym programie spotkań, panelach prelegentów wśród których o wartościach w biznesie mówić będą managerowie takich firm jak: ATLAS, GPW, Unibep S.A., Polska Grupa Zbrojeniowa, Grupa ARCHE przeniesiemy się na wieczorną galę 8. edycji najważniejszego balu patriotycznego „Noc Wolności”, na której zostanie wręczona „Husaria polskiego Biznesu” – nagroda przyznawana wyróżniającym się, polskim przedsiębiorstwom, które dbają o wartości chrześcijańskie w biznesie.

Noc Wolności to przede wszystkim bal patriotyczny i dobroczynny organizowany od 2011 roku przez Fundację Dobroczynnosc.com. Bal co roku gromadzi ponad 200 osób, a większość z nich stanowią właściciele firm i przedsiębiorcy.

Dotychczasowymi gośćmi honorowymi byli: prezenter telewizyjny Przemysław Babiarz, krytyk kulinarny Wojciech Modest Amar, polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, Marcin Kwaśny, Prof. Andrzej Zybertowicz oraz polski pisarz, publicysta Tomasz Łysiak.

Na Balu odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Liceum Polonijnego w Warszawie. Liceum uczy Polaków ze Wschodu najwyższych wartości. Zebrane środki przeznaczymy również na pomoc w leczeniu 3- letniej Marysi, u której zdiagnozowano nowotwór mózgu.

Więcej informacji o wydarzeniach:
https://kongrespatriotyzmuekonomicznego.pl/
https://nocwolnosci.pl/

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności