lederboard

Urodzinowe garden party z gwiazdami

Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw świętował swoje 3 Urodziny. Połączył je z Międzynarodowym Dniem Jogi. W „garden party” uczestniczyły gwiazdy, które cenią sobie odpoczynek z dala od zgiełku, a jednak w stolicy.

 

 

W zielonym ogrodzie hotelu można było poćwiczyć jogę, 3/4 dance (w rytmie walca) oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją. Ci, którzy nie mieli ochoty na aktywny odpoczynek kosztowali lekkie dania oraz wzięli udział w warsztatach parzenia herbaty, w szczególności tej wyciszającej i relaksującej na bazie mieszanek ziołowych.

Wydarzenie poprowadziła Paulina Sykut – Jeżyna. Gościem specjalnym była Anna Mucha – aktorka, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym, wiedząc, jak ważna jest chwila dla samego siebie. Był również DJ Adamus, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu, miłośnik yerba matte, czerpiący inspiracje ze swoich dalekich podróży.

Paulina Sykut - Jezyna i Anna Grabias podczas warsztatow parzenia herbaty Fove o'clock

Artyści zaśpiewali sto lat i częstowali gości fit tortem. To, że zdrowy tryb życia jest im bliski podreślały też inne gwiazdy, które przybyły na urodziny, w tym m.in. Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Dr Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Thirty Fashion, Anna Piszczałka, Mateusz Maga, Paulina Koziejowska, Klaudia Wiśniowska, Agnieszka Mrozińska, Misheel Jargalsaikhan, Marta Tomczak i Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady, na co dzień trenerka fitness). Z kojącym recitalem przy akompaniamencie fortepianu wystąpił Wojtek Ezzat – finalista X Factor.

Gwiazdy z dziecmi cwicza joge w ogrodzie DoubleTree by Hilton Warsaw

Wśród gości, którzy odwiedzili tego dnia Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw rozlosowano cenne nagrody: vouchery na pobyt weekendowy z wyżywieniem, vouchery na zabiegi w hotelowym The SPA, ekskluzywną biżuterię od Artelioni, wyśmienite herbaty od Five o’clock, niespodzianki od Image4you i weekend z Audi od Krotoski – Cichy Warszawa.

Z urodzin w urokliwym hotelu goście wracali z pięknie pachnącą melisą, która była tego popołudnia symbolem wyjątkowego relaksu

fot. Paweł Wodzyński

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności