Multimedialny kombajn dla każdego

Z każdym rokiem rośnie liczba gospodarstw domowych bez telewizora. Nie oznacza to wcale, że więcej czasu spędzamy np. na zabawie z dziećmi czy czytaniu książek – odbiornik telewizyjny po prostu przegrywa z laptopem i smartfonem. Czy słusznie?

Na pytanie, dlaczego rezygnujemy z posiadania TV w domu, wiele osób stwierdza, że chociaż najwygodniej oglądać programy i filmy w telewizorze, to jednak inne urządzenia multimedialne oferują znacznie więcej atrakcji: w sieci możemy obejrzeć ulubiony serial na Neflixie o dowolnej porze dnia i nocy, a na YouTube znajdziemy mnóstwo inspiracji i ciekawych filmików np. kulinarnych lub video z ulubioną instruktorką fitness. A gdyby, dzięki jednemu małemu urządzeniu, telewizor zyskał nowe możliwości i przestał być tylko nudnym reliktem przeszłości?

Pregnant Woman Doing Yoga By Watching Television

NVIDIA SHIELD TV to niewielkie rozmiarem, ale potężne pod względem oferowanych funkcji, urządzenie do strumieniowania multimediów. Wszystko, czego potrzebujesz mieści się w zgrabnej obudowie mniejszej niż książka. SHIELD gwarantuje trzykrotnie wyższą wydajność niż jego najbliższa konkurencja, co szczególnie sprawdza się w płynnym odtwarzaniu materiałów wideo w jakości 4K HDR. Filmy i programy telewizyjne zachwycają niesamowitą szczegółowością obrazu. Wbudowana obsługa wyszukiwania głosowego sprawia, że z łatwością wyszukasz odpowiednią aplikację, grę lub film.

shield-android-tv-still-800x513

Urządzenia zapewnia niezliczone aplikacje (m.in. Netflix, Showmax, Spotify, YouTube) i najlepsze wrażenia w grach klasy premium na platformę Android TV – od tytułów familijnych i zręcznościowych, po najbardziej zaawansowane gry oferujące rozbudowaną rozgrywkę i wartką akcję w trybie wieloosobowym. Dodatkowy abonament usługi GeForce NOW umożliwia doskonałą zabawę w najpopularniejsze gry znane z komputerów PC. Nieustanie przygotowywane aktualizacje powodują, że w przeciwieństwie do inteligentnych telewizorów SHIELD nigdy się nie starzeje, a producent dba o to, aby cały czas rozszerzać jego możliwości.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności