W stronę Orientu! Nowa kolekcja AXAMI

 Zapomnij o szarej i ponurej aurze za oknem – daj się zaprosić w podróż do krainy pełnej przepychu i luksusu. Dzięki najnowszej kolekcji marki Axami – Oriental Nights – to łatwiejsze niż myślisz!

 

Długie noce, pochmurne dni, przejmujący chłód… Nie mamy cienia wątpliwości – to oblicze jesieni, którego nie lubi chyba nikt. Zamiast z nostalgią spoglądać na bezlistne drzewa, wspominając feerię barw, która jeszcze nie tak dawno cieszyła oczy, lepiej… wyruszyć w podróż do bajecznie kolorowego świata Orientu. Nie musisz kupować biletu, rezerwować pobytu w hotelu ani pakować walizki. Twoją przepustką do tej cudownej krainy będzie najnowsza kolekcja bielizny marki Axami – Oriental Nights!

V-7501,V-7508

Bogate zdobienia, luksusowe fasony, nasycone kolory – to cechy, które wyróżniają styl mitycznych bohaterek z Opowieści Tysiąca i Jednej Nocy. Dzięki niezwykle różnorodnej kolekcji marki Axami, ty też możesz przez wiele nocy z rzędu kreować świat rodem z opowieści Szeherezady! Wykwintne modele zachwycają każdym detalem i sprawią, że odkrywanie twoich sekretów będzie dla twojego mężczyzny niezapomnianą przyjemnością.

Z kolei barokowo zdobione kompleciki noszone nawet pod ciepłymi swetrami, dodadzą ci pewności siebie i błyskawicznie poprawią nastrój, zwłaszcza w pochmurny, jesienny dzień! Bielizna z kolekcji Oriental Nights jest wyjątkowo komfortowa i ponadczasowo elegancka – bez względu na to, czy wybierzesz propozycję na niebiańską noc, czy na pełen wyzwań dzień!

V-7561,V-7563,V-7565

Dzięki kolekcji Oriental Nights razem ze swoim partnerem przemienisz szarą, smutną jesień w krainę pełną bajecznego przepychu i kuszących sekretów!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności