lederboard

Gwiazdy w sesji zdjęciowej nowej kolekcji Anny Cichosz

W prestiżowym Hotelu Regent Warsaw odbyła się sesja fotograficzna nowej kolekcji Anny Cichosz z wizażami marki Alilla Cosmetics. Patronat nad sesją objęły redakcje Imperium KObiet i Law Business Quality. 

 

Suknie projektantki z kolekcji jesień/zima 2017/2018 przed obiektywem fotografa modowego, Rafała Dąbrowskiego, zaprezentowały 2 wyjątkowe osoby, aktorka Agnieszka Kawiorska oraz prezenterka telewizyjna, Eliza Gwiazda. O podkreślenie piękna i trwałości makijażu zadbała marka cieni mineralnych Alilla Cosmetics i team Beauty Attack Studio.

Kolekcja Anny Cichosz na sezon jesień/zima 2017/2018 prezentuje wielowymiarowość kobiecej natury – każda kobieta ma wiele twarzy, może być jednocześnie silna, dynamiczna, pozostając subtelna i delikatna. Przemyślany dobór tkanin: wełen, modnych w tym sezonie welurów w połączeniu ze zwiewnymi koronkami i tiulami, podkreśla tę różnorodność. Projektantka niezwykle umiejętnie łączy je, uzyskując spójną, współczesną, ale niejednoznaczną całość. Wysokogatunkowe tkaniny, formy i kolory są dobrane z wielką dbałością o piękno i funkcjonalność.

Alilla_sesja_Ani_Cichosz_2-2

„Jestem zauroczona kobietami, które mnie otaczają. Gwiazdami, które mam niezwykłą przyjemność ubierać na szczególne okazje, ale też tzw. zwykłymi klientkami, które dla mnie są wyjątkowe i stanowią niewyczerpane źródło inspiracji. Kolekcja jest dedykowana kobietom, takim jak one. Silnym, pewnym siebie i świadomym tego, ile może zdziałać dobrze dobrane i uszyte ubranie – wyjaśnia projektantka Anna Cichosz.

Sesja odbyła się we wnętrzach Hotelu Regent Warsaw.

– Miejsce zostało wybrane z rozmysłem. Wystrój stanowi spójne tło dla kolekcji i współgra z urodą i temperamentem gwiazd, które zaprosiliśmy do współpracy. Niezwykle się cieszymy, że twarzami kolekcji, naszymi muzami zgodziły się zostać aktorka Agnieszka Kawiorska i prezenterka telewizyjna, Eliza Gwiazda. To wyraz zaufania do naszej pracy i pokłosie wieloletnich, serdecznych kontaktów – dodaje Aleksandra Paulska, CEO agencji Lion’s Head Communications Group, która wyprodukowała sesję.

Nie przez przypadek za obiektywem stanął również fotograf modowy Rafał Dąbrowski. Dąbrowski ma na swoim koncie dziesiątki realizacji fotograficznych dla portali i tytułów prasowych utrzymanych w klimacie nowej kolekcji Cichosz. Zadbał o uchwycenie każdego detalu i utrwalenie artyzmu sukni Ani Cichosz.

O profesjonalny makijaż zadbała marka cieni mineralnych do powiek Alilla Cosmetics z zespołem Beauty Attack Studio. Do makijażu sesyjnego wizażystki wykorzystały kilka intrygujących palet cieni Alilla – z kolekcji Love, Sweet, Nude i Universe. „Ich cechą jest niezwykła trwałość i piękno kolorów, świetnie się nakładają i utrzymują, nawet w tak ekstremalnych warunkach, jak wielogodzinna sesja zdjęciowa” – podkreśla Monika Antoniewska, właścicielka Studia Wizażu Beauty Attack.

Alilla_sesja_Ani_Cichosz_3

Jak podkreśla Paweł Kotusiewicz, Dyrektor Zarządzający marki Alilla, niezależnie od wybranego zestawu, cienie mineralne Alilla to propozycja dla każdej z kobiet, które cenią sobie naturalne piękno, najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów. Kosmetyki Alilla to w 98% naturalne składniki mineralne, nie zawierają parabenów, konserwantów, silikonów, sztucznych barwników, talku czy parafiny. Są hipoalergiczne i zapewniają długotrwały efekt. – „To doskonała propozycja dla każdej z pań, które pięknym makijażem chcą rozpocząć dzień, bez konieczności poprawiania go w ciągu dnia, niezależnie od codziennych wyzwań.”

Team sesji:

Kolekcja: Anna Cichosz

Modelki: Agnieszka Kawiorska, www.agnieszkakawiorska.com ; Eliza Gwiazda, www.wblyskufleszy.pl

Zdjęcia: Rafał Dąbrowski, www.rafaldabrowski.pl, na stałe współpracujący z Brilliance Models Agency

Produkcja: Lion’s Head Communications Group. www.lhcg.pl Aleksandra Paulska

Make up: Beauty Attack, Monika Antoniewska, Agnieszka Prokop, www.beautyattack.pl

Partnerzy:

Paweł Kotusiewicz, Dyrektor Zarządzający marki Alilla Cosmetics, www.alilla.com, Magdalena Jaworska, Dyrektor Marketingu Hotelu Regent, www.regent-warsaw.com
Partnerzy medialni: Telewizja ATV, Magazynu Tygrysy Biznesu, Imperium Kobiet, Law Business Quality

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności