Wielkie otwarcie sklepu Obag.store we Wrocławiu!


9 lipca 2016 w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu na Poziomie 0 w Lokalu C07 odbędzie się otwarcie sklepu firmowego Obag.store, oferującego uwielbiane przez Polki kolorowe torby O bag. Sklep we wrocławskiej galerii będzie pierwszym sklepem firmowym marki w tej części Polski.

 

Marka Obag pojawiła się na rynku polskim w 2013 roku i torebki sygnowane logo marki bardzo szybko stały się przedmiotem pożądania każdej kobiety. Urzekają prostym designem, szeroką gamą kolorystyczną, bogatą ofertą akcesoriów i nieskończonymi możliwościami samodzielnego komponowania. Obag oferuje torby w kilku modelach- O bag standard, O bag mini, O pocket, O chick, O basket czy O pocket a także zegarki O clock i O click, okulary O sun i bransoletki O bracelet.

wrocław

Do końca 2014 roku dystrybutor prowadził sprzedaż produktów Obag wyłącznie online- stacjonarnie dostępne były jedynie w punktach partnerskich i w multibrandach. Od 2015 roku marka Obag w Polsce stawia na firmowe sklepy stacjonarne. Pierwsze z nich powstały w 2015 roku w Warszawie, w styczniu tego roku z kolei w Zakopanem na Krupówkach. 9 lipca swoją działalność rozpocznie Obag.store we Wrocławiu i wciąż planowane są kolejne otwarcia.

Sklep Obag.store w Centrum Handlowym Magnolia Park oferował będzie pełen dostępny asortyment marki Obag w jednym miejscu. Aranżacja i wystrój sklepów jest spójny  z ideą, jaką zapoczątkowana została we Włoszech – wnętrza są jasne, przestronne i przejrzyste, bez zbędnych dekoracji – pierwsze skrzypce grają tu produkty Obag i ze względu na ich wyjątkowy design to przede wszystkim one zdobić będą sklep.

Pełen asortyment Obag dostępny jest na stronie www.obagstore.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności