lederboard

Wyjątkowe spotkanie kobiet w prestiżowej Klinice Korona


„Zdrowie i uroda powinny iść w parze” – pod tym hasłem w miniony wtorek w warszawskim oddziale ekskluzywnej Kliniki Korona, odbyło się wyjątkowe spotkanie Czytelniczek Imperium Kobiet i Law Business Quality.

 

Niemal 20 Pań wzięło udział w inspirującym wykładzie dr Marka Janisza, właściciela Kliniki Korona, który opowiedział o niezwykle istotnych zagadnieniach związanych z profilaktyką i leczeniem raka piersi.

_DSC8958

Rak piersi należy do najczęściej występujących nowotworów w Polsce. Wokół tej choroby krąży mnóstwo mitów i nieprawdziwych informacji. Dr Marek Janisz przystępnie mówił o profilaktyce i korzyściach płynących w wykonywania badań USG. Uzupełnieniem powyższej prelekcji była kolejna – tym razem o zabarwieniu urodowym. Nie od dziś wiadomo, że zdrowa kobieta, to piękna kobieta, a piękno można wydobywać na różne sposoby, także korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

_DSC8691

Garść informacji o kwasie hialuronowym, botoksie i sposobach ich wykorzystania wzbudziła zainteresowanie Pań, które zasypały wręcz pytaniami dr Marka Janisza, którego klinika oprócz specjalizacji związanej z piersiami, zajmuje się także medycyną estetyczną, wykonując zabiegi na najwyższym poziomie.

Panie podczas spotkania mogły liczyć na liczne atrakcje. Wysłuchały prelekcji braffiterki reprezentującej markę Change Lingerie, która zaprezentowała elegancką i wygodną bieliznę oraz ufundowała vouchery na zakupy. Wątek kobiecy wypełniła także prelekcja Magdaleny Białas, właścicielki marki biżuteryjnej Fuerza.

_DSC8748

Znakomity catering uzupełniła degustacja wybornego szampana od firmy Willan Champagnes. Serwowano Blanc de Blancs Cuvee Selection – wytrawny, a zarazem subtelny trunek.

Anna Hamela, jedna z uczestniczek spotkania, podkreśliła, iż: – Najważniejsze to być w zgodzie ze sobą, tak często jak to tylko możliwe. To potrafić się z siebie śmiać, czasem do szaleństwa, bo szalone mamy czasy. I mieć męża, który się nie zużywa, tak jak ulubiony biustonosz. Dbać o swoją rozkosz, bo to ona nas odmładza.

_DSC8889

Cykliczne spotkania w Klinice Korona spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Energia, jaka im towarzyszy, skupia nie tylko uważność na nasze zdrowie, ale także stwarza możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania, skorzystania z bezpłatnych konsultacji oraz nawiązania nowych kontaktów.

Nie od dziś wiadomo, że w Klinice Korona uczestniczki spotkań i pacjentki mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bogatą wiedzę dr Marka Janisza. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z magazynem Imperium Kobiet oraz agencją I.D.MEDIA.

_DSC8673

– To było rzeczywiście wyjątkowe spotkanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, a już od dziś, z jeszcze większą troską dbajmy o siebie! – podsumowała Ilona Adamska, red. naczelna LBQ.

 

Magdalena Sarnecka

fot. Katarzyna Gołąbska

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności