Wyjątkowe urodziny DJ-A Adamusa


W sobotę w Klubie Capitol w Warszawie DJ Adamus hucznie świętował swoje 41. urodziny. Wieczór rozpoczął spotkaniem na deskach teatru, promującym książkę autobiograficzną autorstwa jego i Piotra Witwickiego pt. „Historia złego chłopca. Świadomość, szczęście, pasja”. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa zdjęć z podróży, gdyż te poza muzyką i kulinariami są obecnie największą pasją artysty.

 

Na imprezę przybyli licznie przyjaciele DJ-a Adamusa i gwiazdy, a wśród nich znaleźli się m.in.: Izabela Trojanowska, Paulla, Lidia Kopania, Jagoda Judzińska z Top Model, Mariusz Totoszko z Justyną Tomańską, Anna Głogowska, Klaudia Wiśniowska, Misterzy Polski: Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, Jan Dratwicki, a także Patrycja Wieja – zwyciężczyni „Project Lady” i jej koleżanka z programu Marta Tomczak.

dj-slavic-czyli-ola-ciupabartko-debkowski-_-kreatyw-media

DJ Adamus wystąpił z wyjątkowym setem urodzinowym, w czasie którego zaśpiewała finalistka programu Mam Talent – Patrycja Malinowska, a towarzyszyły jej tancerki z Rising Stars Revue. Na klubowej scenie zaprezentowali się DJ-e: Wutes, Hoster, Magic, Mibro i D’vision. Największą niespodzianką wieczoru była jednak Ola Ciupa, która rozgrzała publiczność gorącym setem występując jako DJ Slavic!

rafal-jonkisz-mister-polski-2015-fot-bartko-debkowski-_-kreatyw-media

Goście mogli skosztować przekąsek i lodów mrożonych ciekłym azotem przygotowanych przez półfinalistę programu Master Chef 2016 – Szymona Czerwińskiego, a pragnienie gasili energetykiem Black Shadows, likierem Agwa z liści koki i Ice Mate na bazie 100% yerba mate od Argentyna Limited.

goscie-urodzin-dj-a-adamusa-w-klubie-capitol-bartko-debkowski-_-kreatyw-media

Nie zabrakło też niespodzianek od Partnerów wydarzenia: firmy Panasonic zapewniającej DJ-owi Adamusowi słuchawki najwyżej jakości, ekipy z CelBoss, która zadbała o ochronę VIP-a i Philipiak Milano, dzięki którym artysta odkrył swoją nową pasję – gotowanie.

szymon-czerwinski-polfinalista-master-chef2016-bartko-debkowski-_-kreatyw-media

Wszyscy, którym wymarzyło się pamiątkowe zdjęcie mogli je otrzymać wydrukowane na miejscku dzięki skorzystaniu z aplikacji Image4You, a poimprezowy relaks zapewnili: Isla Masaż & Spa, Maluj Maluj i Salon In Harmony.

 

fot. Bartko Dębkowski / Kreatyw! Media

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności