Zabłyśnij w sylwestra dzięki marce Lacrime d’Oro!

Poczuj się jak gwiazda na wyjątkowej imprezie sylwestrowej, która odbędzie się… w twoim własnym domu. Dzięki marce Lacrime d’Oro osiągniesz ten efekt bez trudu!

 

Wielki bal czy koncert w plenerze? Wieczór w teatrze czy filharmonii? Szalona zabawa w klubie, czy ekscytująca noc w kinie, w towarzystwie największych hitów i innych kinomaniaków? W tym roku nie musisz borykać się z takimi dylematami! Wszystko przez sytuację epidemiczną i nowe obostrzenia.

Zamiast się zamartwiać, lepiej przekuć tę niewesołą wiadomość na pozytywną. Tegorocznego sylwestra spędzisz w domu, w towarzystwie najbliższych ci osób – rodziców, męża, dzieci. To znakomita okazja, by zorganizować dla nich szaloną zabawę, jakiej długo nie zapomnicie – z pięknymi dekoracjami, pysznym menu i muzyką, którą znają i kochają wszyscy domownicy. Gdy minie północ, złożycie sobie najlepsze, bo najszczersze , płynące prosto z serca życzenia. Może to będzie sposób na zaczarowanie nowego roku, tak, by był lepszy od 2020?

Warto zatem docenić te chwile, rozsmakować się w nich, sprawić, by były niezapomniane i wróżyły pomyślność na nowy rok.

Jednym z wielu elementów, które ułatwią nam to zadanie jest wyjątkowy wygląd. Sylwester spędzony w domu nie musi przecież kojarzyć się z przydeptanymi kapciami! Postaw zatem na zjawiskową suknię, imprezowy makijaż, a przede wszystkim, wyjątkową biżuterię – dokładnie taką, jak biżuteria polskiej marki Lacrime d’Oro.

Założycielka marki Liliana Choromańska podkreśla, że jej zamiarem było wykreowanie nietuzinkowych, oryginalnych bransolet, naszyjników, pierścionków i kolczyków tak, by podkreślały wyjątkowy charakter każdej kobiety, która zechce je założyć.

– Nasza biżuteria to idealny wybór dla pań, które szukają sposobu na wyrażenie swej osobowości. To również okazja do wywołania w otoczeniu niewymuszonego podziwu. Przede wszystkim jednak, biżuteria marki Lacrime d’Oro to wspaniała lekcja elegancji i stylu. Naszyjnik, bransoleta czy kolczyki podkreślą bowiem urodę i klasę ich posiadaczki, nawet wtedy, gdy będzie mieć na sobie zwykłą „małą czarną” i ulubione szpilki. – mówi Liliana Choromańska, współwłaścicielka marki.

Precjoza marki Lacrime D’oro sprawią, że będziesz czuć się wyjątkowo – i może tu, a nie w bogatej i wykwintnej scenerii tkwi tajemnica udanej zabawy?

Zajrzyj na www.lacrimedoro.pl

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności