Zaskakujące Otwarcie Hotelu SixtySix!


Za nami zaskakujące otwarcie Hotelu SixtySix przy ulicy Nowy Świat 66 w Warszawie. Miejsce będące połączeniem tradycji z nowoczesnością odwiedziły gwiazdy, ciekawe niespodzianek, które przygotowano dla nich na ten ekskluzywny wieczór.

 

Unikatową kolekcję biżuterii „Modern Stories” z diamentami i perłami wykonaną przez utytułowaną projektantkę z Akademii Sztuk Pięknych – Dorotę Kempko zaprezentowały: Małgorzata Rozenek – Majdan, Paulina Drażba – Kamińska, Ewa Pacuła, Katarzyna Burzyńska, Daria Zhalina (finalistka obecnej edycji Top Model) i Agnieszka Kurowska – właścicielka hotelu.

Panie przybyły w pięknych, białych sukniach zaprojektowanych przez Agatę Wojtkiewicz (jedynym wyjątkiem była „Perfekcyjna Pani Domu”, która przybyła na otwarcie w zielonym garniturze!). Fryzury muzom projektantek przygotowała ekipa ekspertów od stylizacji włosów Joico Polska.

daria-zhalina-agata-wojtkiewicz-ewa-pacula-dorota-kempko-paulina-drazba-kaminska-czyli-projektantki-i-ich-muzy-fot-pawel-wodzynski

Wśród gości zachwyconych klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy, przełamanym świeżym designem i artystycznymi grafikami znaleźli się również: Natalia Siwiec, Ola Ciupa, Dr Krzysztof Gojdź, Piotr Gąsowski, Rafał Maślak, Jan Dratwicki (Mister Polski 2016), Krzysztof „Kasa” Kasowski, Ewa Kuklińska, Ryszard Rembiszewski, Lidia Popiel, Artur Chamski, Maria Tyszkiewicz, Anna Powierża, Izabela Zwierzyńska, Piotr Zelt, Karol Strasburger, Anna Oberc, Paula Tumala, Thirty Fashion, Andziaks, Olga Barej, Klaudia Wiśniowska, Dorota Michałowska, Jagoda Judzińska, Lidia Kopania, Paulla i inni.

O oprawę muzyczną zadbali: DJ Adamus oraz Michał Milowicz, Ewa Dolska i finalista Must Be The Music – Tomasz Dolski, który dał mistrzowski popis na skrzypcach.

wojciech-kurowski-agnieszka-kurowska-wlasciciele-hoteli-sixtysix-malgorzata-rozenek-majdan-i-angelika-zajac-podczas-przeciecia-wstegi-fot-pawel-wodzynski

Hotel to nie tylko klimatyczne pokoje, ale także wyśmienite jedzenie i dobre wino. Dlatego szeroki wybór znakomitych win, wybornych koniaków i whisky został uzupełniony daniami, tworzącymi niezwykłą kompozycję smaków przygotowanymi przez szefa kuchni Grzegorza Sobczyńskiego.

Za projekt uniformów dla personelu odpowiada znana z innowacyjności, marka ZUO CORP+. Utrzymane w duchu japońskiego minimalizmu, szare total looki, o klasycznych garniturowych formach, uzupełnione futurystycznym detalem – to propozycja projektanta marki – Bartka Michalca, doskonale współgrająca z wystrojem oraz kolorystyką miejsca.

ewa-pacula-paulina-drazba-kaminska-daria-zhalina-kasia-burzynska-i-agnieszka-kurowska-fot-pawel-wodzynski

Ekipa Hotelu SixtySix udowodniła, że to przestrzeń dla osób ceniących sztukę i kulturę, odkrywanie interesujących miejsc i poznawanie nowych ludzi. Największą satysfakcję daje ciekawość, której nie da się do końca zaspokoić, dlatego pozwólcie się zaskoczyć i sami odwiedźcie to miejsce w centrum Warszawy…

Hotel SixtySix, ul. Nowy Świat 66, Warszawa, http://www.hotelsixtysix.com

Partnerzy wydarzenia: Modern Stories Jewelry, Agata Wojtkiewicz, JOICO Polska.

Patroni medialni: magazyn Party, Party.pl, Law Business Quality, Nasze Miasto, PRESS.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności