Złoty Laur Innowacyjności 2014 dla Vody Collagen Beauty


Firma Voda Naturalna została nagrodzona Złotym Laurem Innowacyjności 2014 w konkursie FSNT-NOT „Laur Innowacyjności” im. Stanisława Staszica za produkt Voda Collagen Beauty. Jury konkursu doceniło Vodę za unikalną na skalę światową recepturę i wysoką jakość produktu. Ogłoszenie wyników odbyło się 26 listopada br. w Warszawskim Domu Technika NOT.

Celem konkursu „Złoty Laur Innowacyjności” im. Stanisława Staszica jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań. Nagroda przyznawana jest firmom, które z powodzeniem wdrożyły pomysły, rozwiązania i wynalazki, zapewniające im sukces gospodarczy. Ogłoszenie wyników odbyło się 26 listopada br. podczas uroczystej Gali w Warszawskim Domu Technika NOT.

W ostatnim czasie Voda Collagen otrzymała także kolejne ważne, międzynarodowe wyróżnienie. Spośród ponad 1700 produktów zgłoszonych do SIAL INNOVATION SELECTION 2014, 12-osobowe jury wybrało 675, wśród których znalazły się Voda Collagen Beauty, Sport i Energy. Wyróżnione produkty zostały zaprezentowane na targach SIAL w Paryżu, które odbyły się w dniach 19-23 października 2014 roku, w specjalnej sekcji SIAL INNOVATION OBSERVATORY. Targi SIAL w Paryżu to prestiżowe wydarzenie, podczas którego prezentowane są trendy konsumenckie na rynkach żywności na całym świecie.

W czym zatem tkwi siła i tajemnica sukcesu Vody Collagen? Przede wszystkim, w unikalnej na skalę światową recepturze: połączeniu wody źródlanej z cennymi cząsteczkami kolagenu* w formie czystego, krystalicznego płynu, wzbogaconej o witaminę C i subtelny smak. Ciało człowieka składa się w 30 proc. z kolagenu, który jest odpowiedzialny za kondycję, m. in. skóry, kości, mięśni i stawów. Już po 25. roku życia organizm traci zdolność do odbudowania włókien kolagenowych, co przyczynia się do rozpoczęcia procesów starzenia. Dlatego warto dodatkowo dostarczać organizmowi odpowiedni rodzaj bioaktywnych białek kolagenowych, by chociaż częściowo spowolnić te procesy.

W każdej butelce wody o pojemności 350 ml rozpuszczone jest 2,5 g kolagenu, czyli jego sugerowana, dzienna dawka, niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Kolagen wchłaniany jest od wewnątrz, a dzięki obecności w wodzie witaminy C jest łatwo przyswajalny. Dodatkowo, witamina C pobudza organizm i dodaje mu energii. Hydrolizat kolagenowy zastosowany w Vodzie Collagen Beauty stymuluje syntezę naturalnego kolagenu w skórze i upiększa ją od środka. To zaś wpływa na spłycenie zmarszczek wokół oczu, wzrost nawilżenia skóry, przyspieszenie regeneracji i ogólną poprawę jej wyglądu.

Skuteczność kolagenu, stanowiącego składnik Vody Collagen Beauty, została potwierdzona przez badania Collagen Research Institute w Niemczech, które przeprowadzono na grupie 180 kobiet w wieku 35-55 lat. Codziennie, przez 4 tygodnie, każda z badanych kobiet wypijała butelkę Vody Collagen Beauty. Po kuracji u kobiet zauważono obniżenie głębokości zmarszczek o 35 proc., wzrost prokolagenu w skórze o 60 proc., poprawę jej elastyczności o 15 proc., zwiększenie nawilżenia, a efekty te utrzymywały się nawet do 4 tygodni po badaniu.

Linia Voda Collagen obejmuje trzy wody źródlane z kolagenem: Vodę Collagen Beauty, Sport i Energy. Każda z nich zawiera specjalnie dobrany do potrzeb organizmu typ kolagenu. Najwcześniej na polskim rynku, bo w marcu 2013 roku, pojawiła się Voda Collagen Beauty. Następnie w czerwcu 2014 zadebiutowały Voda Collagen Sport oraz Voda Collagen Energy, tworząc tym samym gamę produktów, spośród których każdy może wybrać idealną Vodę dla siebie.

Voda Collagen Beauty to propozycja dla osób, które pragną w naturalny sposób zatrzymać młodość na dłużej. Jej siłę i tajemnicę stanowią cenne cząsteczki kolagenu skryte w każdej kropli. Ze względu na swoje dobroczynne oddziaływanie na organizm, kolagen nazywany jest „eliksirem młodości”. To właśnie dzięki niemu skóra odporna jest na rozciąganie, zachowuje odpowiednie napięcie, sprężystość oraz elastyczność.

Dla tych, którzy kochają aktywny tryb życia i chcą jak najdłużej cieszyć się siłą i energią, idealna będzie Voda Collagen Sport. Orzeźwiająca moc Vody Naturalnej połączonej z subtelnym smakiem kakaowca szybko gasi pragnienie, redukuje zmęczenie i normuje pracę organizmu. Zawarte w niej cząsteczki kolagenu wspomagają działanie układu odpornościowego, wzmacniają układ kostny, chronią stawy, zwiększając ich ruchomość i elastyczność.

Voda Collagen Energy jest przeznaczona dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu, ale mimo to, nie zapominają o potrzebach swojego ciała. Szukają naturalnego produktu, który da im siłę do działania. Voda Collagen Energy pobudza dzięki zawartości witaminy C, kofeiny oraz L-karnityny. Znakomicie sprawdza się jako alternatywa dla kawy czy innych napojów energetycznych. Co więcej, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy dbają o sylwetkę i uprawiają sport – 1 butelka Vody Collagen Energy (350 ml) zawiera mniej niż 60 kcal.

Wszystkie Vody Collagen będą wkrótce dostępne w formie „7-dniowego rytuału kolagenowego”. Od roku na rynku dostępny jest „7-dniowy rytuał” Voda Collagen Beauty, który cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów, między innymi, w krajach Bliskiego Wschodu, na przykład w Katarze. W ciągu najbliższych miesięcy zadebiutują pozostałe rytuały z gamy Collagen – Sport oraz Energy.

Poza tegorocznymi nagrodami, firma Voda Naturalna może się także pochwalić licznymi wyróżnieniami, otrzymanymi w 2013 roku, za innowacyjność, smak oraz wysoką jakość produktu Voda Collagen Beauty.

Voda Naturalna, na bazie której powstaje Voda Collagen, wydobywana jest ze źródeł głębinowych w okolicach Muszyny. Wszystkie produkty sprzedawane są w ekskluzywnych butelkach z satynowanego szkła oraz w lżejszym i wygodnym plastikowym opakowaniu PET. Dystrybucja wód z serii Voda Collagen obejmuje: wybrane sieci delikatesowe, salony i kliniki urody, SPA, kluby fitness oraz supermarkety online (m.in. frisco.pl, alma24.pl).

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności