lederboard

Zmysłowe lato z House of Sillage

Lato to czas lekkości. Poszukiwań wakacyjnej beztroski podczas słonecznych dni, wypełnionych efemerycznym pięknem oddziałującym na wszystkie zmysły. W tym na zmysł powonienia, który doskonale pobudzając rozgrzaną tą porą roku wyobraźnię, zostanie nasycony propozycjami jednej z najbardziej luksusowych marek perfumiarskich ostatnich lat – House of Sillage.

 

W trakcie upalnych dni i równie ciepłych wieczorów letnich miłe będą akcenty orzeźwiające, dające uczucie świeżości, jednocześnie czarujące swoją wyjątkowością. Dla pań idealnie wpisujące się w tę wizję zapachową są kompozycje kwiatowo-owocowe, wyróżniające perfumy Love Is In The Air. Współgrające ze sobą śliwa, pomarańcza i czarna porzeczka w nutach głowy, jaśmin, chińskie drewno cedrowe i róża bułgarska w nutach serca oraz białe piżmo i paczula indonezyjska w nutach bazy, tworzą harmonię, dzięki której w powietrzu unosić się będzie właśnie miłość.

Sycylijską idyllę, ubogaconą swoistą egzotyką lata, zapewni Passion De L’Amour. To kolejna propozycja kompozycji kwiatowo-owocowej, najatrakcyjniejszej na gorące dni, obok której nie można przejść obojętnie. Cytrusowy zapach sycylijskiej bergamotki, szafranu i maliny w nutach głowy, konwalii, karmelu i oleju amyrisowego w nutach serca oraz element wspomnianej egzotyki – wanilii z Madagaskaru w nutach bazy, zrodzą pragnienie przeżycia wspaniałych przygód dnia i pełnych rozkoszy nocy letnich.

Dla panów ciekawymi zapachami na lato, odbiegającymi nieco od popularnych kompozycji aromatyczno-przyprawowych, będą pełen witalności HOS N.003 oraz energetyzujący i żywiołowy HOS N.004. Pierwsza z propozycji to połączone w jeden akord oceaniczna szałwia i wulkaniczna skała z szarą ambrą i drzewnymi nutami akigala, podkreślająca męską pasję. Z kolei druga propozycja to mieszanka bergamotki i tunezyjskiego olejku z neroli z kwiatem pomarańczy, jaśminem oraz adriatyckim mchem dębowym, dająca efekt elektryzującej niezwykłości. Morska bryza HOS N.003 czy cytrusowy aromat HOS N.004 –obie propozycje znakomicie podkreślą męskość latem.

House of Sillage to nie tylko nietuzinkowe składniki, tworzące unikalne zapachy. To też sztuka francuskich jubilerów, którzy pracują nad każdym, najdrobniejszym nawet elementem flakonów perfum. Najwyższej jakości kryształy i metale szlachetne z zakątków całego świata dopełniają piękno zapachów perfum House of Sillage.

Więcej o marce na stronie houseofsillage.com.pl.

Wiktoria W. Juchniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności