lederboard

Eva Halina Rich w sesji dla Obag Polska!


Eva Halina Rich, znana z reality show „Żony Hollywood” wystąpiła w sesji zdjęciowej dla Obag Polska. To kolejna gwiazda, która pokochała kultowe torby O bag od pierwszego wejrzenia! Sesja zdjęciowa promująca kolekcję Spring-Summer 2016 odbyła się w wiosennej, warszawskiej scenerii.

 

 

W wiosenno-letniej kolekcji Obag nie brakuje dodatków, dzięki którym wszystkie modele O bag nabierają wyjątkowego charakteru. Do O bag standard, mini i O chic są to przede wszystkim opaski w różnorodnych motywach: supermodnej wężowej skóry, kolorowo-szarego płótna i tweedu w paski. Nowością są też uchwyty z płasko klejonej skóry, dostępne w intensywnych, letnich kolorach.

sebastian-rudnicki_DSC6968sebastian-rudnicki_web

Uzupełnieniem looku Evy są  dodatki O bag z kolekcji Spring-Summer 2016: zegarki O clock, w tym również modele Great, z większymi mechanizmami oraz okulary O sun wyróżniające się możliwością samodzielnego komponowania. Wszystko w najmodniejszych, królujących tej wiosny pastelowych odcieniach.

sebastian-rudnicki_DSC6903sebastian-rudnicki_web

Eva Halina Rich poznała markę O bag zaledwie kilkanaście dni przed sesją, ale jak sama mówi, była to miłość od pierwszego wejrzenia! Gwiazda „Żon Hollywood” zachwyciła się bogactwem intensywnych kolorów Obag, niezliczoną ilością dodatków i możliwością samodzielnego komponowania.

sebastian-rudnicki_DSC7926sebastian-rudnicki_web

– O bag to niezbędnik każdej kobiety, która narzeka na małą ilość miejsca w szafie. Wystarczą 2-3 kolory body, kilka par uchwytów a nasze torebki będą wyglądać ciągle inaczej!mówi. Trudno się nie zgodzić!

sebastian-rudnicki_DSC8044sebastian-rudnicki_web

 

Zdjęcia: Sebastian Rudnicki
Stylizacja: Anna Męczyńska
Makijaż: Aneta Nowacka
Fryzury: Damian Pająk
Produkcja: ESPR Public Relations

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności