Hans Zimmer rusza w trasę!


Tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia pierwszej europejskiej trasy koncertowej  Hansa Zimmera „Hans Zimmer on Tour”. Kilka dni wcześniej rozpoczęły się próby, w których uczestniczy również Aleksander Baron.

 

Aleksander Baron – saksofonista, kompozytor, gitarzysta zespołu Afromental i najbardziej lubiany juror The Voice of Poland darzy Hansa Zimmera szczególnym szacunkiem. O wspólnych występach mówi tak:

– To wielkie wyróżnienie i honor dzielić ponownie scenę z takimi wybitnościami muzycznymi. Także wielka odpowiedzialność. Ale przede wszystkim największa radość. Tym bardziej, że poznałem w Los Angeles większość muzyków i wiem, że to wybitni wirtuozi, ale przede wszystkim przemili i serdeczni ludzie. Zapraszam każdego miłośnika muzyki filmowej na niesamowitą podróż poprzez historie „Króla Lwa”, „Gladiatora”, „Piratów z Karaibów”, „Incepcji”, „Interstellar”, „Mrocznego Rycerza”, „Człowieka ze Stali”, „Sherlocka Holmesa” i wielu innych. Gwarantuję Wam wachlarz emocji i dynamiki oraz niezapomniane przeżycia.

Pomimo wielu zajęć w związku z przygotowaniami do trasy, Hans Zimmer znalazł trochę czasu na spotkanie z mediami. Wzięło w nim udział również dwoje polskich dziennikarzy: Anna Gacek (Trójka) i Andrzej Rossa (TVP Kultura)

6 kwietnia 2016 odbędzie się pierwszy koncert w ramach trasy Hansa Zimmera w SSE Arena Wemblay.  Trasa obejmuje  19 miast, między innymi  Berlin,  Hamburg, Paryż, Pragę. Artysta odwiedzi również Polskę, gdzie zagra aż 3 koncerty: w Gdańsku, Łodzi i Krakowie. To absolutne „Must Be” na koncertowym rozkładzie jazdy  każdego wielbiciela dobrej muzyki , ale także każdego kinomana.

Każdy występ w ramach obecnej trasy będzie wyjątkowym spektaklem audiowizualnym. Wizualizacje i światła zostały zaprojektowane przez światowej sławy Marca Brickmana. Pracował ze wszystkimi – od Pink Floyd, przez Nine Inch Nails po Barbrę Streisand. Jest również odpowiedzialny za oświetlenie Empire State Building w Nowym Jorku. Koncerty Hansa Zimmera będą nie tylko brzmiały, jak żaden inny, ale również wyglądały, jak żaden inny.

 

W ramach trasy Hans Zimmer On Tour w Polsce odbędą się 3 koncerty:

30 kwietnia w Ergo Arena, Gdańsk

1 maja w Atlas Arena, Łódź

3 maja w Tauron Arena, Kraków

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.

Na koncert zaprasza magazyn Law Business Quality.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności