lederboard

Konferencja: Stwórz siebie od nowa


Akademia Kobiet Sukcesu i Akademia Radosnego Życia zapraszają na III edycję  festiwalu inspirujących aktywności Kobiecy Karnawał pod hasłem: „Stwórz siebie OD NOWA”.

Tegoroczny festiwal, którego motyw przewodni brzmi „Stwórz siebie OD NOWA”, ma na celu połączenie  karnawałowej rozrywki z noworoczną metamorfozą.

Styczeń i luty to miesiące, gdy wkraczamy w Nowy Rok z licznymi nowymi postanowieniami, gdy zastanawiamy się intensywnie nad zmianami  siebie i swojego  życia.  Magiczny festiwal zainspiruje i zmotywuje Ciebie do wdrażania zmian z entuzjazmem i radością.  Poczuj  wewnętrznie i pozwól sobie, aby  ten karnawał obudził w Tobie energię i optymizm do wsłuchania się w siebie i działania. Wykorzystaj potencjał zimowych miesięcy i otwórz się na karnawałową metamorfozę w sferze kobiecości, przekonań, zdrowia, miłości do siebie, wewnętrznego dziecka, dźwięku i świadomości. Podczas Kobiecego Karnawału czeka nas magia karnawału i prawdziwe warsztatowe szaleństwo.

Na konferencji inauguracyjnej w niedzielę 25 stycznia  – prawdziwa uczta dla  KOBIET -zainspirujesz się do karnawałowej ODNOWY w  ważnych dla Ciebie sferach życia, dowiesz się co ma wpływ na dobre samopoczucie, zdrowie oraz piękno zewnętrzne i wewnętrzne, poznasz praktyczne narzędzia pozwalające dotrzeć do źródeł wewnętrznej mocy i potencjału oraz pozwalające znaleźć w sobie radość, spokój, równowagę wewnętrzną oraz spełnienie w życiu.

Między 27 stycznia a 28 lutego 2015 zapraszamy do udziału w 20 wyjątkowych warsztatach rozwoju osobistego. W programie warsztatów różnorodna tematyka – starannie dobrana pod kątem programu i kompetencji prowadzących je trenerów. Głęboka i niezwykle wartościowa uczta dla Ciała, Umysłu i Duszy. Odważ się na karnawałową metamorfozę!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Szczegóły i zapisy na: 

http://www.kobietyisukces.pl/kobiecy-karnawal

 

Patronat medialny: Law Business Quality

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności