Lwice Biznesu 2015 poznamy już 2 czerwca!


Oryginalny pomysł na biznes, umiejętność promocji i PR oraz zdolność nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami – między innymi to powinno cechować „Lwicę Biznesu”.

Plebiscyt „Polska Lwica Biznesu” organizowany jest przez magazyn „Law Business Quality”. Ma propagować kobiety, które doskonale radzą sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z pasją, dążą do samorozwoju i sukcesu. Skierowany jest do właścicielek małych lub średnich przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie czy kierownicze lub będących w zarządzie fundacji albo stowarzyszenia działającego na rzecz kobiet.

– Konkurs ma pokazać, że dla kobiet w biznesie nie ma rzeczy niemożliwych! – dodaje Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu i wydawca magazynu „Law Business Quality”.

O plebiscycie zrobiło się naprawdę głośno ze względu na znamienite nazwiska kobiet nominowanych do tytułu Lwicy Biznesu. Są wśród nich Jolanta Kwaśniewska, Ewa Błaszczyk, Joanna Klimas, Anna Mucha czy Joanna Jabłczyńska.

– Naszym celem było pokazanie ludziom, że osoby z pierwszych stron gazet nie tylko pięknie wyglądają na okładkach kolorowych pism, nie tylko uczestniczą w galach i eventach, ale również prężnie działają na rzecz innych – jak chociażby pani Jolanta Kwaśniewska czy pani Ewa Błaszczyk. Chcieliśmy uzmysłowić ludziom, że aktorki, które znają z seriali czy filmów, to również aktywne bizneswoman, które prowadzą własne firmy. Mam tu na myśli chociażby Omenę Mensah, Joannę Orleańską czy Olę Mikołajczyk – wyjaśnia Ilona Adamska.

W konkursie poza paniami z pierwszych stron gazet startują również wyjątkowe kobiety, które na co dzień udowadniają, że można z sukcesem łączyć życie zawodowe i prywatne. Dla których praca to przede wszystkim pasja.

Wśród nominowanych jest chociażby Anna Urbańska – ceniona trenerka biznesu, Edyta Skutnicka – właścicielka marki AXAMI, Ewelina Kwit-Betlej – założycielka firmy kosmetycznej Resibo czy Anna Pestilenz – właścicielka hotelu w Jastrzębiej Górze.

O tym, kto zdobędzie tytuł Polskiej Lwicy Biznesu, przekonamy się już 2 czerwca podczas prestiżowej gali organizowanej w centrum biznesowym na warszawskim Mokotowie. Impreza połączona będzie z pierwszymi urodzinami LAW BUSINESS QUALITY.

Podczas eventu wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej Bogdan Gajkowski. Wydarzenie poprowadzą Ryszard Rembiszewski i Ilona Adamska.

Anna Gardyniak

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności