Lwice Biznesu 2021. Prezentacja kandydatek. Cz. 1

Przebojowe, przedsiębiorcze, pewne siebie. Śmiało realizują swoje marzenia, umiejętnie łącząc życie zawodowe z prywatnym. Pracowite, ciekawe świata i ludzi, każdego dnia walczą o siebie i swoją wartość. Praca daje im wolność, niezależność, ale także świadomość tego, że dobra energia w domu nakręca dobrą energię w pracy. O kim mowa? O kandydatkach do prestiżowego tytułu LWICA BIZNESU 2021 w plebiscycie organizowanym przez magazyn Law Business Quality od 2014 roku.

 

 

Kobiety nominowane do tytułu LWICA BIZNESU 2021 zostały zweryfikowane i ocenione przez niezależną Kapitułę Konkursu z uwzględnieniem takich aspektów działalności, jak: PR i promocja, jakość świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamika rozwoju, kontakt z Klientem.

Poza głosowaniem SMS-owym Kapituła Konkursu przyzna swoje odrębne nagrody.

Redakcja magazynu nominuje kandydatki na podstawie następujących kryteriów:

  • oryginalność pomysłu na biznes
  • metody i sposoby realizacji pomysłu
  • niezaleganie w US i ZUS
  • PR i promocja własnego biznesu w mediach
  • rekomendacje klientów

KANDYDATKI NOMINOWANE DO NAGRODY LWICA BIZNESU 2021, cz. 1

 

AGATA WOJCIK

Informatyk ekonomiczny z ponad 15-letnim stażem. W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej. Specjalizuje się w marketingu internetowym. Od ponad dziewięciu lat pozycjonuje strony internetowe, układa strategie marketingowo-sprzedażowe. Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w świecie online, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby klientów. Posiada trzy firmy: dwie w Wielkiej Brytanii oraz jedną w Polsce. Kobieta dobrze zorganizowana, która wie, co chce osiągnąć w życiu. Wyznacza sobie ambitne cele, do których skutecznie zmierza. Stale podnosi swoje kwalifikacje, dba o rozwój osobisty. Wolny czas poświęca na czytanie książek, prace w ogrodzie i słuchanie muzyki. Uwielbia uszczęśliwiać ludzi. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

AGNIESZKA DZIEKANOWSKA

CEO i współwłaścicielka uznanej agencji interaktywnej Swift Nest Ltd w Londynie, zajmującej się tworzeniem stron internetowych i oprogramowania. Absolwentka Politechniki Białostockiej na Wydziale Informatyki. Od 15 lat w branży informatycznej. Komputery nie mają przed nią tajemnic. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera budowę i rozwój kobiecych biznesów w sieci. Od lat pomaga ludziom odkrywać swój potencjał, nie tylko zawodowy. Miłośniczka wszystkiego co związane z alchemią ludzkiego umysłu, sztuki i życia. Studentka psychologii. Maluje obrazy, tworzy przedmioty z duszą. Międzynarodowy certyfikowany nauczyciel Vedic Art, malarstwa intuicyjnego wspierającego rozwój duchowy człowieka. Kobieta w nieustannej transformacji, ciekawa życia i ludzi. Prywatnie szczęśliwa mama, partnerka, przyjaciółka.

AGNIESZKA TARASIUK

Ukończyła studia z zakresu zarządzania i komunikacji w biznesie. Obecnie przygotowuje się do otwarcia przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jest Mistrzem oraz Master Trenerem w dziedzinie medycznej mikropigmentacji skóry słowy. Prowadzi swoją klinikę Arwii Scalp oraz Arwii Academy, gdzie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. W kwietniu 2019 roku w Orlando, USA została okrzyknięta Najlepszym Europejskim Artystą w zakresie Mikropigmentacji Skóry Głowy. W Londynie w maju 2019 roku na ceremonii wręczenia nagród przez Team Micro otrzymała Srebrną Statuetkę i tym samym drugie miejsce w kategorii Najlepszego Artysty Międzynarodowego świata SMP. Kolejną statuetkę jako „Rising Star” zdobyła w czerwcu 2019 roku na gali w Miami, USA. W 2020 roku została uznana za najlepszego eksperta w dziedzinie Mikropigmentacji Skóry Głowy przez magazyn RSVP w Irlandii. Prowadzi szkolenia na całym świecie, gdzie pokazuje swoją autorską, unikatową technikę ,,3D SMP”.

ANETA KOWNACKA

Life & Business Coach z międzynarodowym certyfikatem International Coaching Community, certyfikowany trener FRIS®, Beauty Manager, z wykształcenia magister ekonomii i pedagog. Ostatnie 6 lata poświęciła pracy w branży beauty i – jak sama mówi – to jej nowa pasja. W roli trenera prowadzi szkolenia biznesowe skierowane do salonów kosmetycznych, spa, wellness. Dużym powodzeniem cieszą się również jej projekty adresowane do kobiet, w tym: Beauty World WellU.

ANNA KORFANTY

Rzeczoznawca majątkowy z pasji i zawodu, ekonomistka z wykształcenia. Obecna od ponad 10 lat w branży nieruchomości, od 2014 roku jako rzeczoznawca majątkowy. Wycenia wszelkie nieruchomości – z jej usług skorzystało już ponad 500 klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Wycenia maszyny i urządzenia, patenty, znaki towarowe, know – how, całe przedsiębiorstwa i ich zorganizowane części. Z uwagi na ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w bankowości oraz instytucjach consultingowych nabyła praktyczne umiejętności, pozwalające na kompleksowe analizy finansowe przedsiębiorstw.

Na bieżąco współpracuje z doradcami restrukturyzacyjnymi i kancelariami radców prawnych oraz doradców podatkowych, co pozwala przekuć zdobytą wiedzę w praktyczne argumenty w sporządzanych opracowaniach. Jako rozszerzenie działalności jest w stanie także przygotować kompleksowe duedilligence (finansowe, podatkowe i prawne). W zakresie części podatkowej i prawnej współpracuje ze sprawdzonymi kancelariami podatkowymi i prawnymi. Jako uzupełnienie powyższego, przygotowuje biznes plany pod planowane przedsięwzięcia oraz sporządza kompleksowe prognozy finansowe, jak i zindywidualizowane modele ekonometryczne. Budowanie marki to dla niej nic innego, jak dbanie o relacje. A ponieważ działa w całej Polsce, nie tylko na Śląsku, przykłada szczególną wagę do marki, którą reprezentuje.

Ale zawód to nie wszystko co ją determinuje. Na co dzień wolny duch wspierający Fundację Śląskie Anioły z Katowic. Od wielu lat pasjonatka motoryzacji – szybkich samochodów, najlepiej Fordów Mustangów, a od 2020 roku szczęśliwa motocyklistka (choć jeszcze jeżdżąca tylko w bezdeszczowe dni). W zimowe miesiące śmiga na nartach i korzysta z uroków nowoodkrytych szlaków. Najszczęśliwsza na świecie, gdy przebywa w towarzystwie inspirujących ludzi, od których czerpie garściami – wiedzę i inspirację.

ANNA MATUSZEWSKA

Autorka wielu scenografii aranżacji, dekoracji i florystyki. Jej prace znajdują się w wielu magazynach i książkach branżowych. Współpracuje z TV, tworząc aranżacje do wielu programów. Założycielka marki Fabrica de Pasjone, pracowni White Fabrica by Fabrica de Pasjone, Fabryki rekwizytów i marki Pudełko Kwiatów. Kocha podróże, Hiszpanię, Tajlandię, Gaudiego, Salvadora Dali, nurkowanie, żużel, WRC, lata 20. i 40. Kocha różnorodność w aranżacjach… Florystce czy scenografii. Inspiruje ją wiele elementów z architektury, świata mody i natury. Najbardziej lubi wyzwania umożliwiające nadanie indywidualnego charakteru każdemu projektowi. Miłośniczka motocykli, bieli, monster i stylu Greenery oraz Boho.

ANNA NOWOTNA-NADZIEJKO

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z turystyką biznesową związana od 20 lat. Od ponad 14 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy, a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje, i trwa, dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy. Uważa, że marzenia są to po, by je spełniać, a nie tylko by o nich opowiadać. Lubi dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, a praca z ludźmi to dla niej wyzwanie, którego się chętnie podejmuje – m.in. jako mentor programu Early Warning Europe oraz Fundacji Liderek Biznesu. Każdą wolną chwilę spędza w ciekawym miejscu w towarzystwie ludzi, którzy optymistycznie patrzą na świat i życie. Jest zapalonym nurkiem i pasjonatką tańców latynoamerykańskich.

ANNA GUZIOR-RUTYNA

Pomaga kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, naprawia związki, uczy skutecznego randkowania. Już ósmy rok jest swatką, coachem relacji. Autorka książek, e-booków, audiobooków: Zolytowy Poradnik Randkowy, Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?, Jak znaleźć odpowiednią kobietę?, Jak randkować bez wychodzenia z domu?, Jak w 21 dni naprawić związek. Prywatnie szczęśliwa żona Andrzeja, z którym regularnie randkuje. Mama Amelki, Artura i Alana. Miłośniczka książek, róż, niepoprawna romantyczka.

ANNA WOCHNA

Urodzona w 1975 roku w Jaworznie. Prezes zarządu SunewMed+. Ukończyła Politechnikę Świętokrzyską oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski mieszka od 2001 roku. Prywatnie w szczęśliwym związku, matka dwóch chłopców, zwariowana na punkcie swojej rodziny, zdrowego odżywiania i sportowego trybu życia.

Jest dowodem na to, jak można przekuć porażkę w sukces. Samotna matka, a jednocześnie dojrzewająca w niej silna i zdeterminowana kobieta urzeczywistnia swój pomysł na życie – tworząc markę SunewMed+, która podbija serce kobiet.  Realizuje swoje marzenia, a jednocześnie kobiet, które tak jak ona, mimo że są zapracowane, prowadzą dynamiczny i aktywny tryb życia chcą skutecznie dbać o swoje zdrowie i skórę. Wypracowany i skuteczny model na sukces sprawia, że marka rośnie w siłę i pojawia się na topowych mapach kosmetycznych (dostępna w salonie Moliera2, największych sieciach aptecznych, jest ulubioną marką gwiazd). W biznesie kieruję się intuicją oraz stawia na szczere, pełne zaufania relacje.  Jest nie tylko szefową dla swoich pracowników, ale także mentorem, przyjaciółką, siostrą, inspiruje swoją pozytywną energią, optymizmem, stylem życia i odżywiania.

DAGMARA IWAŃSKA

Architekt wnętrz i architekt krajobrazu, przedsiębiorca, ur. w 1989r. w Gdańsku. W 2013 r. ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Architektury Wnętrz na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, oraz następnie studia inżynierskie na kierunku Architektury Krajobrazu. Na co dzień właścicielka i główny projektant w IDEALNIE Pracowni Projektowej w Gdańsku. Prowadząca dodatkowe działalności w formie sklepu z materiałami i meblami do wnętrz – „Galeria IDEALNE WNĘTRZA”, oraz własnej prywatnej szkoły projektowania wnętrz – „Szkoła Praktyków z Pasji do Projektowania”. Po studiach pracowała w najlepszych biurach architektonicznych w Polsce i za granicą min. Zaha Hadid Architects w Anglii, RIIS RETAIL w Danii, czy ARCHDECO w rodzimej Gdyni. Od roku 2019, członek SAW – Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, które zrzesza wybitnych architektów wnętrz. Autorka wielu publikacji branżowych dla magazynów lokalnych i ogólnokrajowych. Projektująca odważnie, szukająca nowinek w sferze materiałów, mebli i dekoracji; a także nowych technologii.

DOMINIKA HORCZEWSKA

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Zarządzania, stypendystka Johannes Kepler Universitaetna kierunku Betriebwirtshaftsleahre. W roku 2013 z wyróżnieniem ukończyła podyplomowe studia Executive MBA uzyskując jednocześnie dyplomy 2 uczelni: Oxford Brooks University oraz Polish Open University. Karierę rozpoczęła w marketingu w 2001 roku w firmie SC Johnson, gdzie zajmowała się marką Mr Muscle oraz Brise. Następnie w firmie Bosch Rexroth objęła stanowisko Dyrektora ds. Marketingu, będąc jednocześnie Specjalistą ds. Marketingu w regionie Europy środkowej i Wschodniej. W latach 2004-2010 pracowała w firmie L’Oréal jako Product Manager marki Matrix i Maybelline New York, jak również Merchadising, Retail and Event Manager Garnier.

Od 2015 roku pełni rolę Country Managera na region Polski w TCCM s.r.o., największego dystrybutora telefonów komórkowych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, który sprzedaje ponad 2 miliony telefonów rocznie. Na przestrzeni lat wprowadzała do Polski takie marki mobile jak Honor, Meizu, Coolpad, Doro, Razer, Apple Refurbished, BenQ, czy OnePlus, zaś aktualnie zarządza markami CAT phones, OnePlus oraz HONOR.

W 2018 roku została uhonorowana zaszczytnym tytułem BusinessWomanAward w prestiżowej kategorii „Lider nowoczesnych technologii i rozwiązań mobilnych”, 6 marca 2020 r została wyróżniona przez gazetę Rzeczpospolita, jako wschodząca gwiazda biznesu, która może zawojować świat. Była też w jury prestiżowego konkursu Innovation Awards, jak również prelegentką na konferencji HAVAS. Prywatnie, Dominika jest dumną mamą 2 synów, Janka i Szymona, kocha tańczyć i śpiewać.

DOROTA MACIOCH-KOWALSKA

 

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad 22 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi przy realizacji projektów jako koordynator, doradca i animator. Od 14 lat właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Diso Dorota Macioch-Kowalska. Od czterech lat właścicielka Centrum Pięknego Ciała Figura. Kocha to, co robi, i cieszy się, że może sprawiać radość innym. Prywatnie żona oraz mama, uwielbia podróże, kawę, muzykę, taniec i swojego pieska. Jej życiowe motto: „Dam radę!”.

EWA GALUS – RACZYŃSKA

Warszawianka. Od 1979 roku jest szczęśliwą mężatką i mamą młodego artysty fotografa. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego w Warszawie, rocznik 1976 oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła od pracy młodszego redaktora w Redakcji Łączności ze Słuchaczami Polskiego Radia. Później, przez 25 lat, była publicystką w Redakcji Informacji Polskiego Radia, m. in. pod kierunkiem znakomitego dziennikarza i redaktora naczelnego Aleksandra Lubańskiego. Wiele lat prowadziła także poranne programy „na żywo” w radiu. W 1989 roku otrzymała nagrodę Dyrektora Polskiego Radia za cykl innowacyjnych programów informacyjnych poświęconych pierwszym w powojennej Polsce, w pełni wolnym i demokratycznym wyborom samorządowym. Dzięki tej nagrodzie mogła skorzystać ze stażu dziennikarskiego organizowanego przez Radio BBC.

Kandydatka przez 5 lat (od początku lat 90-tych) współpracowała także z Telewizją Polską współtworząc i współprowadząc cykliczny program telewizyjny o charakterze informacyjno-muzycznym, emitowany w Programie II TVP.

Pierwsze, ważne kroki na niwie działań społecznych Ewa Galus – Raczyńska stawiała w 1998 roku, koncentrując się na pracy na rzecz malutkiej, trzy-oddziałowej szkoły podstawowej numer 87 im. Świętego Franciszka z Asyżu w Warszawie. W 1999 roku wspólnie z mężem Piotrem Raczyńskim była inicjatorką powstania Stowarzyszenia na rzecz budowy nowego gmachu szkoły oraz poszerzenia zakresu edukacji. Cztery lata później otwarto nowy obiekt z salą gimnastyczną i nowoczesnym boiskiem sportowym.

W 2012 roku powołała Fundację Światło Dla Życia, niosącą pomoc osobom z zaburzeniami procesu odżywiania. Impulsem do jej powstania była wieloletnia znajomość z kobietą zmagającą się z anoreksją. Przeżycia towarzyszące tej relacji diametralnie zmieniły jej stosunek do życia i jedzenia. Od tamtego czasu działa na rzecz środowisk osób chorych na anoreksję, bulimię, czy chorobliwą otyłość.

Nieustannie edukuje, wspiera, pomaga innym, często ciężko chorym i niepełnosprawnym osobom. Od 9 lat dzień po dniu szuka mądrych i dobrych rozwiązań dających szansę na poprawę jakości życia swoich podopiecznych, których liczba przekroczyła już dwa tysiące. Wokół niej gromadzą się również rodziny chorych, nad którymi roztacza dobrą aurę nieustannego wsparcia.

EWA SIDOR

Od ponad 11 lat przedsiębiorca i licencjonowany kosmetolog. Prowadzi własny gabinet Salon Urody Gabriel w Pruszczu Gdańskim, gdzie z sukcesem wraz ze swoim certyfikowanym zespołem marzeń działa komplementarnie – dobierając celowaną terapię dla klientów. Obecnie studentka trzeciego roku pielęgniarstwa oraz manager firmy Forever Living. Po roku pracy zajmuje siódme miejsce w Polsce, prowadząc swój zespół #sidorforeverteam. Trenerka z zakresu budowania komplementarnego gabinetu w Polsce. Jedna z siedmiu bohaterek książki Anny Maruszeczko „7 Dróg”. Rozmowy o poszukiwaniu życiowej misji. Od sześciu lat angażuje się w walkę z rakiem piersi, wspiera akcję DOTYKAM=WYGRYWAM. Wielokrotnie ukończyła zawody triathlonowe. Prywatnie żona oraz mama dwunastoletniego Sylwestra. Uwielbia kobiety. Ich edukacja, rozwój, awanse i postępy to dla niej największy sukces.

GABRIELA FIGIEL-OLEŚ

Właścicielka salonu hair & beauty, działająca w branży nieruchomości i ochrony środowiska. Mama cudownych dwóch dziewczynek, kochająca bajki i baśnie. Chętnie przeniosłaby się wraz z córkami do szkoły w Hogwarcie, gdzie Snape byłby jej ulubionym nauczycielem.

IRENA THOMANN

Żona, matka, babcia, koleżanka, dobra przyjaciółka. Silna kobieta biznesu. Czterdzieści lat temu przyjechała do Niemiec poprawić byt sobie i swojemu dziecku. W 1990 roku otworzyła z siostrą duże spa, gdzie można było zaopatrzyć się we wszystko: od zabiegów po ubrania. Praca ta pomagała jej poznawać cudownych ludzi: od kucharek po gwiazdy światowego formatu. Każda z tych osób dawała jej dużo nowej wiedzy. Były rozmowy o wszystkim i o niczym, ale wspomina je jako magiczny czas. Do dzisiaj większość z tych osób pozostała z nią w kontakcie. Co więcej: przyprowadzają swoich najbliższych: mamy, córki.  Otrzymała od nich ogromne zaufanie, ponieważ jest to już czwarta generacja, z którą współpracuje. W tym czasie dbała nie tylko o ich wygląd i samopoczucie, ale też o zdrowie.

W 1994 roku została szkoleniowcem w Chinach w modelowaniu paznokci. W 2005 poznała markę Akuna – suplementy diety, które wprowadziła i stosuje do dziś w swoim gabinecie.

Bohaterka inspirujących wywiadów dla Network Magazynu czy “Przedsiebiorcy@eu”. Zdobywczyni statuetki Ambasador Dobrego Stylu (w czterech edycjach) oraz “Bizona Biznesu” (dwie edycje).  Od dwóch lat współpracuje z firmą “Nature’s Frequencies” (technologia kwantowa, pozwalająca zachować zdrowie i młodość). Mottem jej działań są słowa: “Jesteś silną kobietą!

 IWONA DZIWEŃKA

 

Trener Redukcji Stresu i Pracy z Przekonaniem w kadrze BRIAN TRACY INTERNATIONAL. Jako Coach Biznesu i Life Coach z 20 letnim doświadczeniem w biznesie sama przeszła trudną drogę i chorobę, której przyczyną był nadmierny stres. Dziś jako doświadczony Coach pomaga ludziom i organizacjom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi i technik m.in. z zakresu komunikacji. Jest autorem publikacji o Zarządzaniu Stresem, mówcą i twórcą Międzynarodowego Kursu Uwolnij Stres Uwolnij Emocje m.in. w Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Anglii, Islandii, Hiszpanii Polsce. Jako gość polskich audycji radiowych często porusza sprawy oceny, krytyki i borykania się z przeszłością. Daje gotowe wskazówki jak sprawnie zarządzać sobą w XXI wieku.

IZABELA TOMICZEK-PITLOK

Założycielka międzynarodowego projektu „Kobiecy Challenge” wspierającego rozwój początkujących kobiecych biznesów w kraju i na emigracji. Specjalistka od budowania marki osobistej online. Wydawca bezpłatnego e-magazynu dla kobiet „Kobiecy Challenge. Świat Kobiecej Mocy”. Od 9 lat mieszka w Niemczech. Dotychczas zorganizowała 11 warsztatów rozwojowych. Inspiruje i motywuje Polki do działania, bo wierzy, że mamy tę moc i jesteśmy szefowymi swojego życia.

 

JOANNA CZERNY

Magister pedagogiki resocjalizacyjnej, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Jako pierwsza i jedyna tarocistka na świecie wydała w Polsce talię kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. Jest jej pomysłodawczynią, autorką i wydawcą. Na co dzień udziela konsultacji ezoterycznych i wsparcia duchowego przy wykorzystaniu dwóch metod dywinacyjnych: kart Tarota oraz numerologii.

Jest zawodowym ezoterykiem z wieloletnim doświadczeniem, dla której praca z kartami Tarota to przede wszystkim pasja i powołanie. Wysoka sprawdzalność jej przepowiedni, profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz naturalna empatia, zrozumienie i wrażliwość na ludzkie cierpienie sprawiają, że jest jedną z najlepszych tarocistek w Polsce. Poza indywidualnymi konsultacjami stawia również prognozy dla Polski i świata dla ogólnopolskich mediów. Chętnie
opowiada o swojej pasji i powołaniu w wywiadach prasowych, radiowych i telewizyjnych. Jest autorką felietonów w książkach pod redakcją Ilony Adamskiej i książkach Anny Guzior-Rutyny.

JOANNA MARIA JASTKOWIAK 

Trener mentalny, przedsiębiorca, doradca finansowy i ubezpieczeniowy,  marketingowiec, pasjonatka podróży,  miłośniczka dobrego stylu, matka, przyjaciółka, kobieta z  misją i pasją o dużej wrażliwości i empatii. Od paru lat posiada swój biznes, pod którego skrzydłami rozwijają się jej pasje, a wdzięczność sprawia, że z dnia na dzień jest nie tylko bogatsza o doświadczenia, ale także staje się lepszym człowiekiem.

JOANNA OLSZEWSKA

Swoje ciekawe, pełne zwrotów akcji życie rozpoczęła w małym miasteczku na pograniczu Mazowsza i Podlasia. Ciekawość życia i ludzi spowodowała, że kilkakrotnie się przeprowadzała i zmieniała zawód. Dziś jest żoną i mamą dwóch mądrych i silnych córek. Po 20 latach pracy przy łóżku pacjenta – w charakterze fizjoterapeuty – znalazła swoje miejsce w biurze pośrednictwa pracy. Pomaga znaleźć pracę osobom z niepełnosprawnością, wskazuje im kierunek rozwoju. Uświadamia pracodawców, że zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością wzmacnia wizerunek firmy i przynosi wymierne korzyści. Pokazuje, że warto walczyć o lepsze życie, stać się samodzielnym i niezależnym.

JOANNA POKRZYK

Dyrektor ds. marketingu w firmie Dietering.com zajmującej się cateringiem dietetycznym. Prezes i założyciel Fundacji Pomagamy z Pasją, która pomaga dzieciom niepełnosprawnym oraz promuje zdrowy i aktywny styl życia. Niedawno poszerzyła obszar swojej działalności o branżę budowlaną, podejmując współpracę w zakresie działań marketingowych z dynamicznie rozwijającą się firmą Nitus – polskim producentem bram, okien i drzwi. Ukończyła studia magisterskie na kierunku politologia oraz studia podyplomowe z psychologii sprzedaży. Planuje i prowadzi działania marketingowe, odpowiada m.in. za strategie sprzedażowe, wprowadzanie nowych produktów na rynek, działania promocyjno-reklamowe oraz wizerunek firm, z którymi współpracuje. Prywatnie szczęśliwa mama siedmioletniej Lenki, pięcioletniej Zosi i sześciomiesięcznego Jasia.

JULIA DEJA

Pracuje w sposób holistyczny i w zależności od indywidualnych potrzeb łączy coaching, psychologię, pracę z podświadomością, intuicją i przekonaniami. Używa technik pomagających usuwać blokady i odkrywać wewnętrzny potencjał w życiu osobistym i zawodowym. Szkoli się głównie za zagranicą, stale poszerzając wiedzę na treningach, seminariach oraz warsztatach. Jest propagatorką alternatywnego sposobu życia. Zwolenniczką świadomego słuchania własnych potrzeb, dążenia do autentyzmu i wewnętrznej prawdy. Pasjonatka życia i aktywistka pro-zwierzęca. Na co dzień jest coachem holistycznym i managerem osób publicznych. Z jej usług korzystają m.in. gwiazdy telewizji oraz politycy.

JULIA MIKULSKA

Kosmetolog-podolog, dietetyk, trycholog, szkoleniowiec, studentka pielęgniarstwa, biegły sądowy z dziedziny kosmetologii, w trakcie doktoratu, były nauczyciel akademicki i przedmiotów zawodowych, egzaminator zawodowy. Z branżą beauty związana od 15 lat, wykonuje zabiegi z zakresu trychologii, kosmetologii pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej, makijażu permanentnego i jego usuwania oraz skutecznego wyszczuplania i ujędrniania ciała. Mistrz Urody 2019, ekspertka „Cosmopolitan”, zeberka.pl i abczdrowie.pl.

JUSTYNA AUGUSTYNIAK

Specjalistka ds. BHP pracującą w oparciu o Kodeks Pracy, Ustawy i Rozporządzenia. Jej doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji. Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – kierunek Edukacja Obronna i Bezpieczeństwo Publiczne, Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości – kierunek Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Szkoły Głównej Handlowej – kierunek Akademia Menadżerska Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą oraz Europejskiej Uczelni w Warszawie. Ukończyła kurs dla Służby BHP, Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej oraz cały pakiet szkoleń Master Business Training u Kamili Rowińskiej oraz wiele różnych szkoleń z dziedziny rozwoju. Uwielbia równowagę między biznesem a rozwojem osobistym.

 

JUSTYNA KUBERA

Filolog romański, humanistka otwarta na ludzi i na tematy społeczne. Od wielu lat bankowiec, zajmuje się ścisłą specjalizacją i współpracuje z sektorem publicznym. Podziwia kobiety w samorządach, które mocno angażują się w pracę dla społeczności lokalnych i walczą o sprawy środowiska. Współzałożycielka Roku Kobiet (#RokKobiet), projektu dedykowanego kobietom, ukierunkowanego na wzajemne wsparcie, inspirowanie i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem. Wydawca kalendarza Rok Kobiet – To jest Twój czas, narzędzia, które łączy tradycyjną papierową formę z wartościowymi materiałami ukrytymi pod kodami QR.
Wszystkie zostały przygotowane przez zespół 29 ambasadorek zgromadzonych wokół projektu. Wolny czas dzieli pomiędzy pracę, córki, swoje aktywności i pasje (w tym żeglarstwo) , wierząc, że balans w życiu daje energię do działania i szczęście.

JUSTYNA MOLENDA

 

Z wykształcenia specjalistka od zarządzania strategicznego – Master of Business Administration (MBA) na uniwersytecie Oxford Brooks University. Uczyła się również w USA. Uczestniczka międzynarodowych misji gospodarczych między innymi do USA. Obserwuje trendy rynkowe i nadaje kierunki rozwoju w poszczególnych branżach. Tworzy innowacyjne rozwiązania na skalę Polski związane z automatyzacją pracy  oparte o najnowsze technologie informatyczne.

Trener i autorka wielu innowacyjnych szkoleń z dziedziny zarządzania firmą. Od 20 lat zarządza firmą Computernet – liderem w dziedzinie informatyki oraz produkcji oprogramowania. Pracuje z pasją. W biznesie najbardziej ceni sobie niezależność w działaniu  i możliwość tworzenia. Jej firma Computernet stworzyła platformę softmeble.pl – narzędzie do współpracy między największymi producentami mebli w Polsce i salonami meblowymi. SoftMeble to narzędzie innowacyjne na skalę Polski. Firma otrzymała za ten produkt nagrodę Róży Biznesu. Obecnie wchodzi do nowych  branż. Nawiązała współpracę z liderami z branży elektrycznej, budowlanej, agd. Dla ich klientów implementuje narzędzie Seldo Software, które automatyzuje procesy zakupowe.

Nagradzana wieloma nagrodami: Nagroda i Tytuł Kobieta Przedsiębiorcza, Lubuski Lider Biznesu, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce, Nominacja Menadżer Roku. Bohaterka książki „Sukces jest Kobietą”, w której opowiada o pracy w typowo męskiej branży. Prowadzi wiele inicjatyw biznesowych i gospodarczych. Działalność społeczna jako członek Społecznej Rady Biznesu, członek zarządu Fundacji Przedsiębiorczość, Mentorka w Ambasadzie Przedsiębiorczych Kobiet Uwielbia podróże, jazdę na rowerze i dobrą książkę.

KAMILA KRZYŻANIAK

Poszukiwaczka przygód, chłopczyca, szachistka, artystka, założycielka i redaktor naczelna magazynu „Luxury Splash of Art”. Cały czas się rozwija i przesuwa granice swoich możliwości. Maluje wszystko, od gejsz po kochanki, idzie do przodu, wciąż ma wielkie marzenia, ryzykuje i podąża swoją ścieżką. Entuzjastyczna kreatorka, zdeterminowana, by rzeźbić w drewnie i zmieniać je w kunsztowne dzieła sztuki. Jej podróż z niewielkiego polskiego miasteczka do Londynu
jest prawdziwie fascynująca, a to dopiero początek.

KAROLINA PRUSACZYK

Reprezentuje firmę Tide Software jako account manager. Ekonomistka z wykształcenia. Jej pasją jest marketing relacyjny. Na co dzień pomaga przedsiębiorstwom zautomatyzować i ulepszyć takie aspekty jak #dodzwanialność czy optymalizacja pracy. Dobiera najlepsze rozwiązania w zakresie omnichannel, contact center – łączy wszystkie kanały komunikacji w jedno miejsce, zajmuje się obsługą i projektowaniem infolinii, SIP trunk. Realizuje także obszerne kampanie marketingowe i autoryzacyjne w zakresie SMS/ VMS/ e-mail. Publikuje artykuły o tematyce telekomunikacyjnej/ IT/ omnichannel, które od niedawna można czytać na portalach branżowych oraz w magazynie „MSP”. Wspiera Unię Polskich Przedsiębiorców w tematach networkingowych.

 

Konkurs SMS-owy wystartuje już w czwartek (27.05.2021) w godzinach wieczornych.

Osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów odbierze prestiżową statuetkę LWICA BIZNESU 2021 – NAGRODA CZYTELNIKÓW oraz weekend w Hotelu Krasicki Resort & Spa w Świeradowie Zdroju. 

***

Link do głosowania podamy na stronie Lwice Biznesu na Facebooku.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności