Perfekcja tkwi w soczewkach


Wrześniowy numer Stuffa trafił już do kiosków. Co w nim znajdziecie? To wydanie skupia się przede wszystkim na nowoczesnym designie. Na czym prawdziwie stylowy mężczyzna powinien skupić się w tym sezonie?

 

 

Nie diabeł, a perfekcja tkwi w szczegółach i to właśnie im należy się uwaga tej jesieni. Każdy Pan Gadżet uwielbia dodatki i nowości. Zdobywanie kolejnych nowoczesnych sprzętów to jego pasja. A co gdyby na chwilę się zatrzymać i skupić na rzeczach, które mogą zrewolucjonizować nasze życie?

O tym, że dobrze dobrany strój potrafi odmienić nasz wizerunek właściwie każdy elegancki mężczyzna już wie. Wybierając salon z garniturami, zwraca uwagę na ten, w którym projektant stawi czoło jego potrzebom i dopasuje strój nie tylko do sylwetki, ale również do preferencji. Takie podejście pozwala na maksymalną satysfakcję, dlatego warto je stosować nie tylko szukając odpowiedniej stylizacji. Jeśli więc należysz do grona osób, które czują się dobrze w rękach eksperta: mierzenie, wywiad, rozmowa, filiżanka herbaty lub kawy – jesteś szczęściarzem. Ze sklepu wychodzisz bogatszy o nowe doświadczenia oraz z idealnie dopasowanym strojem.

_14A8438

Tak samo może być w przypadku zakupu nowych okularów, których wybór może wydawać się sprawą małej wagi, tymczasem właśnie od niego w dużej mierze zależy nasz komfort życia. Jeżeli preferujesz rozwiązania, które czynią twoje życie łatwiejszym, jesteś bardzo krytyczny w kwestii jakości produktów i nie uznajesz kompromisów jeżeli chodzi o jakość widzenia – oczywistym wyborem będą najnowsze rozwiązania technologii optycznej. Świat pędzi do przodu, moda wyznacza nowe trendy, dlatego każdy nowoczesny mężczyzna po czterdziestce (wtedy mniej więcej dotyka nas problem prezbiopii) powinien zainteresować się najbardziej zaawansowaną konstrukcją progresywną firmy Hoya – Hoyalux iD MyStyle V+.

Soczewki okularowe Hoyalux iD MyStyle V+ to jedne z najlepszych w swojej kategorii. Są czymś więcej niż garnitur szyty na miarę, ponieważ możesz je nosić na co dzień i w każdej sytuacji. Oferują najwyższy stopień indywidualizacji, a w konsekwencji bezprecedensową jakość widzenia. Aby powstały, niezbędne są nie tylko twoje wartości korekcyjne, ale także informacje dotyczące stylu życia, stopnia zadowolenia z dotychczasowych okularów oraz pomiar indywidualnych parametrów (w tym parametrów oprawy okularowej), wykonany przez optyka. Podczas konsultacji optyk opracowuje indywidualny profil widzenia, który w połączeniu z najbardziej zaawansowaną technologią projektowania i produkcji zapewnia stworzenie unikalnych, w pełni zindywidualizowanych soczewek progresywnych, gwarantujących niezwykle ostre, komfortowe i naturalne widzenie na każdą odległość.

I tak, jak garnitur z wysokiej jakości materiału, może służyć przez lata, tak soczewki Hoyalux iD MyStyle V+, wykonane z najwyższej klasy materiałów optycznych, są zakupem długoterminowym. Dodatkowa, uszlachetniająca powłoka antyrefleksyjna chroni soczewki przed zarysowaniem, ułatwia ich czyszczenie, neutralizuje nadmiar niebieskiego światła i podnosi kontrast widzenia (BlueControl). Jeżeli jeszcze nie jesteś prezbiopem, możesz wybrać okulary z indywidualnymi soczewkami jednoogniskowymi Nulux iDentity V+.

_14A8494

Z takimi okularami żadna odstająca nitka na twoim garniturze nie pozostanie niezauważona. Pamiętaj jednak, że pierwszym krokiem na drodze do dobrego widzenia jest wizyta u specjalisty – w tym wypadku optometrysty. Nawet najbardziej zaawansowane soczewki nie zagwarantują dobrego widzenia, jeżeli badanie wzroku zostanie źle przeprowadzone.

Dowiedz się więcej na http://www.hoya.pl/  i http://twojeoczy.expert/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności