lederboard

Prezes Macrologic SA w gronie TOP10 kobiet rynku finansowego


Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes spółki Macrologic, polskiego dostawcy systemów klasy ERP, znalazła się w gronie TOP 10 menadżerek na rynku finansowym w Polsce. To wyróżnienie przyznane w konkursie dziennika „Parkiet”.

 

W plebiscycie „TOP 10 kobiet rynku finansowego 2016” wybierano te panie, które w znakomity sposób zarządzają spółkami notowanymi na warszawskiej giełdzie. Na menadżerki zakwalifikowane do rankingu przez redakcję „Parkietu” głosowali czytelnicy gazety.

– Plebiscyt ten jest dowodem na to, że ciężka praca zarządcza, wymagająca odwagi w podejmowaniu trudnych decyzji oraz często stalowych nerwów, jest już nie tylko domeną mężczyzn. Coraz więcej kobiet odnosi sukces zawodowy dzięki swoim kompetencjom, także na rynku kapitałowym. Mnie osobiście to wyróżnienie motywuje do dalszych działań – mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes Macrologic SA.

Jej zdaniem, kobiety sprawdzają się znakomicie na stanowiskach zarządczych. Wyróżniają się bowiem dobrą organizacją czasu pracy oraz determinacją w realizacji zadań.

– Niezależnie od płci, na stanowisku zarządczym przydaje się również umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz pracy zespołowej. Sukcesu nie da się przecież osiągnąć w pojedynkę. Potrzebne jest współdziałanie zaangażowanych pracowników na wszystkich szczeblach. I dlatego tak właśnie pracujemy w Macrologic – dodaje laureatka „TOP10 kobiet rynku finansowego 2016”.

Barbara Skrzecz – Mozdyniewicz związana jest z Macrologic SA od 19 lat. Jako prezes firmy zarządza zespołem Usług, który stanowi połowę przychodów firmy. Nadzoruje również jej działalność finansową oraz administracyjną. Swoją karierę w Macrologic rozpoczynała na stanowisku konsultanta. W kolejnych latach sukcesywnie wspinała się po szczeblach zawodowej kariery, awansując na coraz wyższe stanowiska w spółce. W 2009 r. została wybrana na członka Zarządu, a już od ponad czterech lat stoi na jego czele.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności