lederboard

Toyota Walder najlepsza w Polsce!


Mogłoby się wydawać, że niewielka wieś Chwaszczyno granicząca z Gdynią i Gdańskiem, której liczba mieszkańców nie przekracza 3 tysięcy*, w sieci Toyoty liczącej aż 63 autoryzowane stacje, jest niewiele znaczącym graczem. Jednak okazuje się być numerem jeden w kraju.

 

 

To prawda – nie mamy siedziby w centrum Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Nie znajdujemy się przy głównej drodze, którą codziennie jeżdżą setki, a może nawet tysiące samochodów. Nasz piękny salon znajduje się w środku pola – śmieje się Magdalena Senkowska specjalista ds. marketingu salonów Toyota Walder. Pozornie niekorzystna lokalizacja salonu okazuje się być kluczem do sukcesu.

Toyota Walder to firma rodzinna. Pielęgnowane są w niej tradycyjne wartości – Klient i jego satysfakcja oraz zadowolenie to priorytet dealera od 25 lat. W tym roku firma świętuje swoje ćwierć wieku na rynku, dziękując tym samym każdemu Klientowi z osobna za wielkie zaufanie – zaufanie budowane latami procentuje w postaci wielkich sukcesów firmy.

Toyota Walder to jedyny trójmiejski dealer tej marki posiadający w 100% lokalny, kaszubski kapitał. Wszystkie samochody opuszczające stacje w Chwaszczynie i Rumi są sprzedawane bezpośrednio przez dealera – nie sprzedajemy samochodów przez żadną inną stację, nie windujemy wyników, przekazujemy zawsze realne dane – mówi Jarosław Omelańczuk kierownik działu handlowego salonu Toyota Walder Chwaszczyno. Zawsze jesteśmy skromni, ale taką informacją nie sposób się nie chwalić!

salon walder

Dwa pierwsze miesiące nowego roku pokazały, że lokalizacja nie jest sprawą pierwszorzędną. Z dumą chwalimy się największą flotą nowych hybrydowych Aurisów w północnej Polsce, którą przekazujemy Grupie ERGO Hestia – dodaje Jarosław Omelańczuk – 181 hybryd, to największa flota dealera. Dziękujemy za zaufanie!

Stacja w Chwaszczynie wyprzedziła wszystkich dealerów w sieci – sprzedaż przekroczyła liczbę 360 samochodów nowych – dołączając do tego sprzedaż drugiej stacji dealera Toyoty Walder z siedzibą w Rumi – liczba ta wzrasta do dokładnie 463 samochodów! To absolutny rekord!

Największy udział w strukturze sprzedaży stanowiły hybrydowe Aurisy, Aurisy z konwencjonalnym napędem, Yarisy, Corolle oraz Avensisy. Toyota Walder może się także pochwalić wysokim wzrostem sprzedaży najmniejszej Toyoty z całej gamy, czyli Aygo.

salon z yarisa

– To wielki powód do dumy. W naszych głowach już strzelają korki szampana, ale nie osiadamy na laurach. Dążymy do osiągania kolejnych sukcesów – oby tak spektakularnych, jak ten – dodaje Magdalena Senkowska. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom – bez nich nie byłoby nas w tym miejscu, w którym jesteśmy. Bez nich nie osiągalibyśmy takich sukcesów! Działamy dla Was! Dziękujemy za zaufanie – jesteśmy niesamowicie dumni i wzruszeni.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności