Walentynki z… Krystyną Skarbek! Czemu nie!?

14 lutego to święto nie tylko zakochanych, ale też niezwykłych emocji. Bez wątpienia dostarczy ich najnowsza książka Moniki Koszewskiej „Niezłomna. Niepokorna. Krystyna Skarbek”!

 

 

Przywykliśmy już z do tego, że w walentynki obdarowujemy bliskich naszemu sercu prezentami. Do najbardziej popularnych upominków należą z pewnością kwiaty, czekoladki czy kosmetyki. Czasem wręczamy też ukochanej osobie bieliznę… A gdyby tak przełamać tę tradycję i do upominków symbolizujących zmysłowe przyjemności dołączyć też drobiazg gwarantujący rozkosz intelektualną?

To zadanie z pewnością spełni najnowsza książka Moniki Koszewskiej zatytułowana „Niezłomna. Niepokorna. Krystyna Skarbek”. Autorka przez wiele lat pracowała jako menadżer w korporacjach, teraz jednak próbuje swych sił, ze znakomitym rezultatem, pisząc powieści obyczajowe.

W najnowszej publikacji autorka postanowiła sięgnąć do biografii jednej z najbardziej pasjonujących i emocjonujących postaci z historii Polski XX wieku – Krystyny Skarbek. Urodzona w przeciętnej rodzinie szlacheckiej, wychowana „po męsku”, o niebywałej inteligencji, sprycie, ale też wybitnie uzdolniona językowo Krystyna Skarbek do dziś stanowi niezbadaną zagadkę dla historyków. Ulubienica Winstona Churchilla, obdarzona nieprzeciętną urodą kobieta uczestniczyła w wielu niebezpiecznych akcjach i pomogła rozpracować niezliczone tajemnice wywiadu, pomagając tym samym Aliantom wygrać II wojnę światową.

– Historia Krystyny Skarbek, która wyszła spod pióra Moniki Koszewskiej jest trzymającą w napięciu, pełną zwrotów akcji emocjonującą historią kobiety, która fascynuje po dziś dzień. Nie brak tu też wątków uczuciowych… Za sprawą tytanicznej pracy Autorki, połączonej z niemałym talentem pisarskim, mamy możliwość odbycia niezwykłej podróży w czasie, po to, by uczestniczyć w grze, która toczyła się o niezwykle wysoką stawkę. – opowiada Ilona Adamska, wydawca książki.

– Książka „Niezłomna. Niepokorna. Krystyna Skarbek” to pełna emocjonujących zwrotów akcji i dramatycznych wątków miłosnych opowieść o fascynującej kobiecie, autentycznej postaci, która także dziś zachwyca nie tylko urodą, ale też odwagą, opanowaniem i inteligencją. – dodaje autorka, Monika Koszewska.

Historia życia pięknej agentki to zatem idealny prezent na walentynki, który umili obdarowanej osobie długie, chłodne wieczory i pozostanie w jej pamięci dłużej niż czekoladki czy kwiaty…

Książkę można nabyć na www.ikmag.pl/sklep oraz www.multistore24.pl

Joanna Bielas

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności