lederboard

Wyjątkowy wernisaż: Baleriny pośród nas


Balet jest jej wielką pasją odkąd pamięta, chociaż nie jest pewna co zaczarowało ją najpierw – historia nieszczęśliwej Odetty, czy taniec, jako taki. Tancerki zaczęła malować kilka lat temu, co szybko przerodziło się w głęboką fascynację.

 

To, co naprawdę urzekło ją w tancerkach, to ich siła, wytrwałość, poświęcenie i miłość do tego, co robią. Miłość która zwycięża ból i zmęczenie, która nie pozwala się poddać, nawet wówczas, gdy jest zbyt ciężko. Dążenie do doskonałości, do ideału, to cechy jakie charakteryzują każdą wielką tancerkę.

Niewyobrażalnie ciężka praca, która się za tym kryje i ostatecznie efekt, który wzrusza ją do łez, to nie tylko części składowe sztuki baletu, ale każdej sztuki, a w szerszej perspektywie – części składowe ŻYCIA. Kim jest ta osoba ?

Agata Mikulska Sienkiewicz, artystka malarz, urodzona w Puławach, ukończyła Historię Sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, od kilku lat mieszka w Warszawie gdzie prowadzi własne atelier z galerią autorską.

Każdy z nas ma marzenia do których dąży, bez względu na to, co chcemy osiagnąć musimy walczyć z niepowodzeniami, radzić sobie z bólem porażek, iść naprzód i się nie poddawać. Jeśli nasze cele są wielkie i naprawdę kochamy to, co robimy, któregoś dnia nasza gwiazda rozbłyśnie i rozświetli całe niebo.

 

NOWY aktualny plakat Baletnice

 

BE-ART exclusive w ramach Akademii Kultury i Sztuki Klubu Integracji Europejskiej, wraz z artystką zapraszają na wernisaż prac ukazujących baletnice, fragmenty ich życia i pasji. Wernisaż ten ten będzie inauguracją wystawy sprzedażowej, która odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Goście którzy zdecydują się spędzić z nami ten wieczór, będą mieli okazję wysłuchać mini koncertu, kilku arii i scen baletowych. Wieczór otwarcia wystawy, uświetnią bowiem, swoimi występami, gwiazdy scen baletowych i operowych. Teresa Żurowska – wielokrotnie nagradzana tancerka Warsaw Ballet i uczennica szkoły Neoclassica. Dominika Staniszewska – tancerka tańca klasycznego, związana z grupą Les Ballet de Pologne. Anna Maria Adamiak – śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa. Na gości czekać będzie także lampka wina oraz słodki poczęstunek, a w loterii wizytówkowej miły upominek.

WERNISAŻ odbędzie się 30.03.2016r. godz. 19.00
Miejsce wystawy: Warszawa ul. Trębacka 4
(siedziba Krajowej Izby Gospodarczej)
Czas trwania wystawy: 30 marca – 30 kwiecień 2016 r.

Zaprasza kurator wystawy
Lidia Bąk

logo BE-ART

 

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności