Zadbaj o siebie przed latem w ekskluzywnej Klinice Korona


Latem chcemy odsłonić gładkie, kuszące ciało… Aby osiągnąć zamierzony efekt musimy jednak zdecydować się na zabieg depilacji. Gdzie? Tylko w Klinice Korona!

 

Spędzasz wakacje w górach czy nad morzem? Zamierzasz całymi dniami wylegiwać się na plaży, czy wolisz aktywny wypoczynek? Bez względu na to, czy w te wakacje założysz na siebie zjawiskowe bikini czy wygodne szorty, jedno jest pewne – przed urlopem warto odpowiednio przygotować swoje ciało. Jednym z najważniejszych zabiegów dla każdej kobiety jest bez wątpienia depilacja. I choć możemy skorzystać z różnych metod usuwania zbędnych włosków, prawie każda z nich ma swoje wady.

Golenie maszynką podrażnia skórę i sprawia, że odrastające włoski są twardsze i trudniejsze do usunięcia. Kremy do depilacji nie zawsze dają perfekcyjny efekt. Z kolei zabieg depilacji woskiem wykonywany w profesjonalnym salonie, choć skuteczny, jest jednak bardzo bolesny i niekomfortowy.

Na szczęście panie, które odwiedzają Klinikę Korona mogą skorzystać z zabiegu, który jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale dodatkowo bezbolesny! Chodzi oczywiście o trwałą depilację Lightsheer! Dlaczego ta metoda jest wyjątkowa? Przede wszystkim zapewnia gładkość, dając niezwykłe rezultaty-bez wysuszenia skóry, bez podrażnień i wrastających włosków! Poza tym Lightsheer jest metodą całkowicie bezbolesną- to wspaniała wiadomość dla każdej z pań, która choć raz próbowała depilacji np. woskiem.

_DSC8709

I najważniejsze – depilacja laserem w Klinice Korona jest szybka, przyjemna i trwała.

– Depilacja laserowa to również rozwiązanie dla osób, które mają podrażnioną skórę podczas golenia zwykłą maszynką. W przeciwieństwie do tradycyjnej metody golenia depilacja nie powoduje stanów zapalnych skóry i wrastających włosów  – zaznacza doktor Marek Janisz, właściciel Kliniki Korona.

Warto jednak podkreślić, że metoda depilacji laserowej jest skuteczna i w pełni bezpieczna wtedy, gdy skierujemy swe kroki do profesjonalnego salonu, który może pochwalić się najnowszym sprzętem i licznym gronem zadowolonych klientów. Do takich miejsc z pewnością zaliczyć można doskonale znana czytelniczkom magazynu „Imperium Kobiet” Klinikę Korona. Dowód? Zanim przystąpisz do zabiegu w Klinice Korona, zostaniesz poddana konsultacji lekarskiej, co wykluczy ryzyko niechcianych powikłań. Wniosek? Nie każdy salon oferujący depilację woskiem zapewnia tak profesjonalną opiekę jak Klinika Korona!

Decydując się na zabieg depilacji laserowej w Klinice Korona zyskujesz gwarancję najwyższej jakości usługi, co może potwierdzić liczne grono zadowolonych klientek. Dołącz do nich i ty i… przekonaj się sama, że depilacja w Klinice Korona pójdzie gładko!

Więcej informacji na www.zdrowe-piekno.pl

 

Joanna Bielas I.D. MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności